GKS Jastrzębie – Widzew Łódź. Typy, kursy (25.09.2020)

25.09.2020

GKS Jastrzębie zmierzy się w piątek z Widzewem Łódź. Czy po ostatnim zwycięstwie podopieczni Enkeleida Dobiego będą kontynuować serię wygranych meczów?

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź zapowiedź

Podopieczni Pawła Ściebury nieudanie rozpoczęli sezon pierwszej ligi. Zespół do tej pory nie zdobył ani jednego punktu w czterech meczach i zajmuje ostatnie miejsce w rozgrywkach. Jastrzębie przegrało kolejno z Arką, Koroną, Radomiakiem i Chrobrym.

Tymczasem Widzew po trzech porażkach się przełamał, pokonując Stomil Olsztyn. Bramki zdobywali Merveille Fundambu oraz Marcin Robak, Dzięki tej wygranej łodzianie mają trzy punkty na koncie, zajmując 13. miejsce w lidze.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły zagrały ze sobą na początku roku w meczu towarzyskim. Lutowy mecz zakończył się wówczas remisem 1:1. Tymczasem poprzednie bezpośrednie pojedynki drużyn odbyły się 11 lat temu i wygrał je Widzew. Jak będzie tym razem?

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gości. Kurs na wygraną Widzewa wynosi 1.75, natomiast ich rywali 4.31. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.75.

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź typy

Drużyna gospodarzy w trzech z czterech ligowych meczów w tym sezonie nie zdobyła gola, więc można się spodziewać tego również teraz. Nie można tutaj jednak oczekiwać kanonady, gdyż Widzew maksymalnie od początku rozgrywek zdobył dwa gole.

Jastrzębie – Widzew | Typ: Jastrzębie nie strzeli gola @2.51 Totolotek

Jastrzębie – Widzew | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.90 Totolotek