Krzysztof Piątek coraz bliższy powrotu do Serie A?

25.09.2020

Krzysztof Piątek jeszcze w letnim oknie transferowym trafi do Serie A? Do tej pory mówiło się, że piłkarzem interesuje się Fiorentina. Według doniesień “Tuttosport”, reprezentant Polski znajduje się również na celowniku Torino.

Dobry debiut konkurenta w walce o pierwszy skład

Pozycja Krzysztofa Piątka w Hercie Berlin aktualnie nie jest stabilna. 25-letni napastnik może mieć problemy z regularnymi występami w zespole Bruno Labbadii w obecnym sezonie. Piłkarz nie pokazał się z najlepszej strony w ligowym pojedynku z Werderem – został zmieniony w 61. minucie. Po jego zejściu z boiska trafiali do bramki zarówno Matheus Cunha, jak i zmiennik Piątka – Jhon Cordoba, który niedawno trafił do Berlina.

Dobry występ Kolumbijczyka w poprzednim meczu może sprawić, że reprezentant Polski rozpocznie najbliższy mecz na ławce rezerwowych. Według portalu “sport1.de”, piłkarz może w obecnych rozgrywkach liczyć tylko na rolę napastnika numer dwa.

Piątek wróci do Włoch?

To może sprawić, że Krzysztof Piątek rozważy odejście jeszcze w ciągu najbliższego tygodnia. Od kilku miesięcy mówi się o zainteresowaniu piłkarzem ze strony Fiorentiny. Jak informuje “Tuttosport”, sytuację piłkarza obserwuje również Torino. Kto wie, może już niedługo w drużynie z Turynu będzie grać dwóch reprezentantów Polski. Niedawno kontrakt z klubem podpisał bowiem Karol Linetty.