Odra Opole – GKS Bełchatów. Typy, kursy (25.09.2020)

25.09.2020

W ramach 5. kolejki Fortuna 1. Ligi, bardzo dobrze spisująca się w nowym sezonie Odra Opole zagra na własnym obiekcie z GKS-em Bełchatów. Goście mimo zwycięstwa i remisu mają na swoim koncie dwa oczka.

Odra Opole – GKS Bełchatów zapowiedź (piątek, 19:45)

Prawdziwą przemianę przeszła Odra Opole na przestrzeni ostatnich miesięcy. Początkowo wydawało się, że zespół Odry jest murowanym kandydatem do spadku z ligi podczas sezonu 2019/2020. Klub z Opola zanotował bardzo dobrą końcówkę kampanii, zajmując ostatecznie trzynaste miejsce w lidze.

Nowe rozgrywki Odra Opole rozpoczęła w jeszcze lepszym stylu. Co prawda w pierwszej kolejce ekipa zanotowała dotkliwą porażkę 0:4 na własnym obiekcie. Rywalem był jednak ŁKS Łódź, który jak na razie ma na swoim koncie komplet zwycięstw z bilansem bramkowym 11:1. Poza tym spotkaniem, Odra Opole wygrała wszystkie trzy mecze i zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Zdecydowanie gorsze nastroje panują w szeregach GKS-u Bełchatów. Klub na starcie musiał zmierzyć się z karą odjęcia dwóch punktów.Jest to efekt decyzji związku, która dotyczy przyznawania licencji. Klub z Bełchatowa do tej pory wygrał jeden mecz, zaliczył jeden remis oraz przegrał dwa spotkania.

Odra Opole – GKS Bełchatów kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Odra Opole. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.02. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.40. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.80.

Odra Opole – GKS Bełchatów typy

Odra Opole powinna poradzić sobie z GKS-em Bełchatów. W związku z tym, typujemy wygraną gospodarzy po atrakcyjnym kursie.

Odra Opole – GKS Bełchatów | Typ: Odra Opole wygra mecz 2.02 @ Betclic

Odra Opole – GKS Bełchatów | Typ: Odra Opole wygra i powyżej 1.5 bramki 2.55 @ Betclic