Omonia Nikozja – Olympiakos. Typy, kursy (29.09.2020)

29.09.2020

W rewanżu 4. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów, piłkarze Omonii Nikozja zmierzą się na własnym obiekcie z Olympiakosem. Pierwsze spotkanie obu ekip padło łupem greckiej ekipy.

Omonia Nikozja – Olympiakos zapowiedź (wtorek, 21:00)

Nie sprawili niespodzianki podopieczni Henninga Berga podczas starcia w Pireusie. Olympiakos był zdecydowanie lepszą drużyną i całkowicie zasłużenie wygrał 2:0 z cypryjskim klubem. Bramki dla gospodarzy zdobyli w tym meczu Valbuena oraz El Arabi. Taki rezultat stawia naturalnie Omonię w bardzo trudniej sytuacji.

Olympiakos jest już o krok od gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Trudno sobie bowiem wyobrazić, by piłkarze greckiego zespołu nie tylko dopuścili do porażki, ale przede wszystkim przegrali różnicą minimum dwóch bramek (przy scenariuszu, gdy Olympiakos nie strzeli ani jednej bramki).

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Futbol bywa jednak nieprzewidywalny, dlatego Omonia Nikozja z pewnością spróbuje podjąć walkę tuz po pierwszym gwizdku sędziego. Kluczowym momentem spotkania może okazać się ewentualny gol Olympiakosu, który najprawdopodobniej przekreśli nadzieje Omonii.

Omonia Nikozja – Olympiakos kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Olympiakos. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.82. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.50.

Omonia Nikozja – Olympiakos typy

Omonia Nikozja ma niewielkie szanse na awans. Cypryjski klub powinien jednak wyjść w pełni zdeterminowany, dlatego typujemy bramki obu ekip w tym spotkaniu.

Omonia Nikozja – Olympiakos | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.86 @ Betclic 

Omonia Nikozja – Olympiakos | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.28 @ Betclic