Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec. Typy, kursy (3.10.2020)

03.10.2020

Podbeskidzie Bielsko-Biała tym razem podejmie u siebie Stal Mielec. Kto będzie górą w pojedynku beniaminków?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec zapowiedź

Bielszczanie są jednym z trzech zespołów, które do tej pory nie wygrały jeszcze ligowego meczu, obok Piasta i Wisły Kraków. Podopieczni Krzysztofa Bredego zgromadzili na razie dwa punkty dzięki remisom z Cracovią i Jagiellonią. Należy tutaj dodać, że o ile atak zespołu kilka razy spotkał się z pozytywnymi opiniami, defensywa zbiera negatywne recenzje. Nic dziwnego – Górale w każdym meczu tracili przynajmniej dwa gole.

Tymczasem mielczanie mają za sobą pierwszą wygraną. Podopieczni Dariusza Skrzypczaka w miniony poniedziałek pokonali Piasta Gliwice 3:2. Tym samym zespół wskoczył na 11. miejsce, z pięcioma punktami na koncie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie zespoły walczyły ze sobą o awans do ekstraklasy. Mecz w Bielsku-Białej zakończył się wygraną gospodarzy 4:1, natomiast Stal u siebie pokonała rywali 2:1. Czy teraz również górą będzie zespół grający na własnym stadionie?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec kursy

Zdaniem bukmacherów, bardziej prawdopodobny wydaje się triumf gospodarzy. Szanse na wygraną Podbeskidzia wynoszą 2.50, natomiast Stali 2.89. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.40.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec typy

Pojedynek beniaminków wydaje się być gwarancją kilku goli, na co wskazują poprzednie mecze. Może po raz czwarty drogę do bramki znajdzie Mateusz Mak?

Podbeskidzie – Stal | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.62 Totolotek

Podbeskidzie – Stal | Typ: Mateusz Mak strzeli gola @3.00 Totolotek