Felicio Brown Forbes zasili Wisłę Kraków? Ma również ofertę z Belgii

03.10.2020

Felicio Brown Forbes wkrótce opuści Raków Częstochowa. W grę wchodzą przenosiny do Wisły Kraków albo belgijskiego Zulte Waregem.

Stracił miejsce w składzie i zanosi się na jego powrót

Felicio Brown Forbes to postać znana dobrze fanom ekstraklasy. Kostarykanin od dwóch lat występuje w Polsce – w swoim pierwszym sezonie grał w Koronie, a przed kolejnym trafił do Rakowa. W minionych rozgrywkach napastnik zdobył w ekstraklasie dziesięć goli  w 27 meczach.

Ostatnio 29-latek nie należy jednak do ulubieńców Marka Papszuna. Felicio Brown Forbes w tym sezonie spędził na boisku zaledwie 18. minut. Zresztą trener nie może narzekać na ofensywę zespołu pod nieobecność Kostarykanina. Raków ma w tej chwili na koncie 15 goli – najwięcej w całej ligowej stawce.

Kraków czy Belgia?

Jak poinformował Janekx89, Brown Forbes wkrótce może zasilić Wisłę Kraków. Z informacji Mateusza Święcickiego wynika jednak, że Kostarykanin może trafić również do Belgii, a konkretnie do Zulte Waregem.

Czy kostarykański napastnik zostanie w Polsce, a może spróbuje sił za granicą. O tym dowiemy się prawdopodobnie jeszcze w ten weekend. W poniedziałek kończy się bowiem okno transferowe i do tego czasu 29-latek powinien znaleźć nowy klub.

Fot. YouTube