Nenad Bjelica w szpitalu. Były trener Lecha Poznań przeszedł operację

03.10.2020

Nenad Bjelica trafił do szpitala. Trener wyznał w mediach społecznościowych, że przeszedł operację kręgosłupa.

Trener szybko odmienił Osijek

Nenad Bjelica pod koniec poprzedniego sezonu opuścił Dinamo Zagrzeb. To wywołało falę pogłosek na temat jego przyszłości – był łączony z klubami z Turcji i Hiszpanii. Ostatecznie jednak Chorwat zdecydował się przejąć drużynę rodzimego Osijeku.

Można powiedzieć, że zmiana trenera przyniosła efekty w drużynie. Osijek pod wodzą Nenada Bjelicy wygrał do tej pory wszystkie ligowe mecze. Zespół pokonał Rijekę 3:0, Varazdin 1:0 oraz Goricę 2:1.

„Operacja kręgosłupa zakończona sukcesem”

W ostatnim czasie trener zmagał się jednak z problemami z kręgosłupem. Szkoleniowiec Osijeku trafił w ostatnich dniach do szpitala, gdzie poddał się operacji. W sobotę rano Nenad Bjelica poinformował za pośrednictwem Facebooka, że zabieg się udał i już wkrótce wróci do pracy.

Moi drodzy! Operacja kręgosłupa zakończona sukcesem. Dziękuję wszystkim siostrom, lekarzom i innym pracownikom kliniki, proszę specjalną szpitalną neurospinę w Zagrzebiu o wspaniałą opiekę. Również dziękuję wszystkim w szpitalu w Osijeku, którzy próbowali naprawić mnie przez ostatnie 2 tygodnie. Dziękuję mojej rodzinie i wszystkim, którym na mnie zależy ?…. Jutro wracam do domu. Nie mogę się doczekać powrotu na zielone pole… i powrotu do nowych zwycięstw pracy! Wasz Neno! – napisał trener na swoim profilu na Facebooku.