Macedonia Północna – Kosowo. Typy, kursy (8.10.2020)

08.10.2020

Macedonia Północna podejmie u siebie kadrę Kosowa. Który z zespołów przybliży się do awansu na Euro?

Macedonia Północna – Kosowo zapowiedź

Macedończycy we wrześniu rozgrywali spotkania z kaukaskimi reprezentacjami. Najpierw pokonali u siebie Armenię 2:1, a następnie zremisowali na wyjeździe z Gruzją 1:1. Gol Stefana Ristovskiego w drugim meczu był jednak jedynym zdobytym z gry we wrześniu przez ten zespół.

Z kolei Kosowianie w ostatnich spotkaniach Ligi Narodów zdobyli punkt. Drużyna najpierw zremisowała na wyjeździe z Kosowem 1:1, a następnie przegrała u siebie z Grecją 1:2. Należy zwrócić uwagę na to, że kadra ma w tej chwili serię pięciu meczów bez zwycięstwa.

Zespoły znalazły się w play-offach dzięki zwycięstwu w grupach Dywizji D Ligi Narodów. Do tej pory jednak nie miały okazji się ze sobą zmierzyć w bezpośrednim meczu. Jak się zakończy to historyczne spotkanie?

Macedonia Północna – Kosowo kursy

Bukmacherzy twierdzą, że mecz powinien zakończyć się triumfem Macedończyków. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.45, natomiast gości 3.25, a na remis 3.00.

Macedonia Północna – Kosowo typy

Wszystkie gole w trzech ostatnich meczach Macedończycy zdobywali w pierwszej połowie. To może wskazywać na podobny stan rzeczy również tym razem. Wielu bramek w tym spotkaniu nie powinniśmy się jednak spodziewać, patrząc na ostatnie starcia drużyn z rywalami podobnej klasy.

Macedonia Płn. – Kosowo | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.57 STS

Macedonia Płn. – Kosowo | Typ: Macedonia Płn. strzeli więcej goli w pierwszej połowie @3.75 STS