Paragwaj – Peru. Typy, kursy (9.10.2020)

08.10.2020

Kończy się NBA i narzekacie na słabą ofertę w nocy? Obecnie nie macie na co, bo właśnie zaczynają się eliminacje do mundialu w Katarze 2022 w Ameryce Południowej!

Paragwaj – Peru zapowiedź (piątek, 00:30)

W Europie wszyscy żyją Ligą Narodów, niektórzy meczami towarzyskimi, a jeszcze inni jak choćby Norwegia barażem do EURO 2021, które pierwotnie miało odbyć się w 2020 roku. Zostało jednak przełożone z powodu pandemii koronawirusa. W Ameryce Południowej natomiast rozpoczynają się eliminacje do mundialu Katar 2022. Na pierwszy ogień pójdą piłkarze Paragwaju, którzy zmierzą się z Peru.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Niestety o formie obu drużyn wiemy niewiele, ponieważ w ostatnim czasie rozegrały jedynie mecze sparingowe. Peru zagrało pięć spotkań towarzyskich, z których wygrało tylko jedno z Brazylią w 2019 roku. Do tego dorzuciło remis z Urugwajem i trzy razy przegrało. Niezbyt dobry bilans, ale Paragwaj ma niewiele lepszy 2W, 2R i 2P. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie te mecze odbyły się w 2019 roku po Copa America. Tym samym naszym zdaniem bardzo ważny będzie efekt własnego boiska, na którym Paragwaj zawsze był mocny.

Paragwaj – Peru kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Paragwaj. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2,22. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3,15. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3,55.

Paragwaj – Peru typy

Tak jak wspomnieliśmy naszym zdaniem w tym meczu wygra Paragwaj, a z uwagi na fakt, że obie reprezentacje wracaja do gry po długiej przerwie, będą grały zachowawczo, stąd przewidujemy, że padnie mało bramek.

Paragwaj – Peru | Typ: Paragwaj wygra mecz 2.22 @ Betclic 

Paragwaj – Peru | Typ: under 2,5 gola w meczu 1,53 @ Betclic