Ukraina – Niemcy. Typy, kursy (10.10.2020)

10.10.2020

W ramach spotkania Ligi Narodów zmierzą się Ukraina oraz Niemcy. Co ciekawe, więcej punktów po dwóch kolejkach mają na swoim koncie piłkarze ze wschodniej części Europy.

Ukraina – Niemcy zapowiedź (sobota, 20:45)

Bez wątpienia Andriy Shevchenko odmienił ukraińską kadrę. Do rywalizacji z Hiszpanią, reprezentacja Ukrainy mogła pochwalić się imponującą serią gier bez porażki. Tę passę przerwali piłkarze Luisa Enrique, którzy w Madrycie triumfowali 4:0. W pierwszej kolejce Ligi Narodów ukraińscy piłkarze pokonali u siebie Szwajcarię 2:1.

W pierwszym październikowym meczu reprezentacyjnym Ukraina rywalizowała z Francją w ramach spotkania towarzyskiego. „Trójkolorowi” nie pozostawili złudzeń, pokonując rywala 7:1. Wpływ na taki wynik mogła mieć m.in. nieciekawa sytuacja kadrowa piłkarzy z Ukrainy. W szeregach reprezentacji pojawiły się przypadki koronawirusa.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Mieszane uczucia po ostatnich meczach mogą mieć z kolei sympatycy niemieckiej kadry. Wystarczy bowiem powiedzieć, że od trzech spotkań piłkarze Joachima Loewa nie potrafią wygrać starcia. Na trzy potyczki przypadają trzy remisy – 1:1 z Hiszpanią, 1:1 ze Szwajcarią oraz 3:3 z Turcją.

Ukraina – Niemcy kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest reprezentacja Niemiec. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.24. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.40. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 13.

Ukraina – Niemcy typy

Starcie z Ukrainą wydaje się dla reprezentacji Niemiec idealną okazją, by przerwać serię gier bez zwycięstwa. Typujemy zatem wygraną gości.

Ukraina – Niemcy | Typ: Reprezentacja Niemiec strzeli w obu połowach 1.81 @ Betclic 

Ukraina – Niemcy | Typ: reprezentacja Niemiec wygra mecz i obie drużyny strzelą gola 2.95 @ Betclic