Andora – Malta. Typy, kursy (10.10.2020)

10.10.2020

W trzeciej serii gier Ligi Narodów dywizji D, Andora zmierzy się na własnym obiekcie z Maltą. Obie reprezentacje po dwóch kolejkach mają na swoich kontach po jednym punkcie. 

Andora – Malta zapowiedź (sobota, 20:45)

Na zwycięstwo swojej reprezentacji sympatycy Andory czekają od 11 października 2019 roku. Przez prawie rok, kadra Andory nie zdołała wygrać spotkania, notując cztery porażki oraz dwa remisy. W drugiej edycji Ligi Narodów, Andora zanotowała remis z Łotwą na wyjeździe oraz porażkę u siebie z Wyspami Owczymi.

Do meczu z Andorą, Malta podchodzi po zwycięstwie w meczu towarzyskim z Gibraltarem. Z kolei w Lidze Narodów, zawodnicy Malty zgromadzili tyle samo punktów, co sobotni przeciwnicy. Malta najpierw przegrała 2:3 na wyjeździe z Wyspami Owczymi, a następnie zremisowała u siebie 1:1 z Łotwą.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz piłkarze z Andory mierzyli się z Maltą w 2002 roku. Towarzyskie starcie obu reprezentacji zakończyło się remisem 1:1.

Andora – Malta kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Malta. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.49. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 2.75. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.10.

Andora – Malta typy

Obie reprezentacje  dołożą wszelkich starań, by zanotować swoje pierwsze zwycięstwo w drugiej edycji Ligi Narodów. Spodziewamy się wyrównanego spotkania, w którym zarówno Andora, jak i Malta strzelą gola.

Andora – Malta | Typ: Powyżej 1.5 bramki w meczu 1.60 @ Betclic

Andora – Malta | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.32 @ Betclic