Irlandia – Walia. Typy, kursy (11.10.2020)

11.10.2020

Irlandia w meczu Dywizji B Ligi Narodów zmierzy się z Walią. Czy Gareth Bale i spółka zanotują kolejne zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach?

Irlandia – Walia zapowiedź

2020 rok nie jest udany dla reprezentacji Irlandii. Podopieczni Stephena Kenny’ego we wrześniu w Lidze Narodów najpierw zremisowali u siebie z Bułgarią, a następnie ulegli Finlandii 0:1. Z kolei w tym tygodniu drużyna odpadła z play-offów o awans do Mistrzostw Europy, przegrywając po rzutach karnych ze Słowacją.

Tymczasem Walijczycy udanie rozpoczęli obecną edycję Ligi Narodów. Zespół Ryana Giggsa najpierw pokonał na wyjeździe Finlandię 1:0, a potem rozprawił się u siebie z Bułgarią, powtarzając wynik. W tym tygodniu drużyna zmierzyła się w meczu towarzyskim z Anglią i przegrała 0:3.

W XXI wieku Walijczycy przez długi czas nie mogli zdobyć trzech punktów w pojedynkach z Irlandią. Przełamali się dopiero w 2018 roku, wygrywając oba spotkania. Czy zespół przedłuży dobrą passę?

Irlandia – Walia kursy

Bukmacherzy oceniają starcie jako bardzo wyrównane, na co dowodem są kursy. Minimalnie większe szanse ma tutaj drużyna gości (kurs 2.80), aczkolwiek niemal równie dobrze spotkanie może się zakończyć wygraną gospodarzy (kurs 2.85). Z kolei kurs na remis wynosi 2.90.

Irlandia – Walia typy

Oba zespoły mają tendencję do łapania żółtych kartek, dlatego nie zdziwi, jeśli w tym spotkaniu sędzia przyzna ich przynajmniej cztery. Poza tym, lepiej w ostatnim czasie spisują się Walijczycy i to oni mają większe szanse na trzy punkty – chociaż asekuracyjnie można postawić na X2.

Irlandia – Walia | Typ: Powyżej 3.5 żółtych kartek @1.70 STS

Irlandia – Walia | Typ: Walia wygra lub remis @1.42 STS