Korona Kielce – Odra Opole. Typy, kursy (11.09.2020)

11.10.2020

Korona Kielce w meczu ósmej kolejki 1. Ligi zagra z Odrą Opole. Czy podopieczni Macieja Bartoszka przerwą serię meczów bez porażki rywali?

Korona Kielce – Odra Opole zapowiedź

Po spadku z ekstraklasy kielczanie spisują się przeciętnie. Zespół w siedmiu meczach zdobył dziewięć punktów i po minionej kolejce zajmował 10. miejsce w lidze. Plusem jest jednak fakt, że po czterech spotkaniach bez zwycięstwa Korona pokonała na wyjeździe GKS Tychy 1:0 w poprzednim meczu.

Tymczasem Odra jest jedną z niespodzianek początku rozgrywek. Po siedmiu meczach zespół zajmował trzecie miejsce, z 16 punktami na koncie. Warto też dodać, że od drugiej kolejki opolanie są niepokonani. Tydzień temu zespół zatrzymał u siebie Arkę Gdynia, remisując z nią 0:0.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły miały okazję się zmierzyć jeszcze w poprzedniej dekadzie. Wówczas Odra wygrała w Opolu 2:0, a Korona takim samym wynikiem rozprawiła się z rywalem w Kielcach. Jak będzie tym razem?

Korona Kielce – Odra Opole kursy

Według bukmacherów faworytem jest drużyna gospodarzy. Kurs na wygraną Korony wynosi 1.97, natomiast Odry 3.67. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.45.

Korona Kielce – Odra Opole typy

Chociaż to kielczanie są faworytem, Odra znajduje się w dobrej formie. Może warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo Odry lub remis w tej sytuacji? Również wygrana połowa w wykonaniu opolan wydaje się realnym scenariuszem.

Korona – Odra | Typ: Odra wygra lub remis @1.81 Totolotek

Korona – Odra | Typ: Oda wygra przynajmniej jedną połowę @2.39 Totolotek