Wenezuela – Paragwaj. Typy, kursy (14.10.2020)
13.10.2020

Po dotkliwej porażce z Kolumbią, reprezentacja Wenezueli spróbuje zrekompensować się kibicom w starciu z Paragwajem. Obie kadry zmierzą się w ramach 2. kolejki kwalifikacji do mistrzostw świata.

Wenezuela – Paragwaj zapowiedź (środa, 0:00)

W starciu Kolumbii z Wenezuelą nie byliśmy świadkami niespodzianki. Gospodarze bez większych problemów poradzili sobie z rywalami, wygrywając mecz 3:0. Gole dla Kolumbii zdobył w tej potyczce duet z Atalanty, czyli Zapata oraz Muriel (dwie bramki).

Paragwaj z kolei ma na swoim koncie jeden punkt po meczu z Peru. Potyczka obu reprezentacji zakończyła się wynikiem 2:2. Dwa trafienia dla Paragwaju zdobył w tym spotkaniu piłkarz San Lorenzo, Angel Romero.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz Wenezuela mierzyła się z Paragwajem w 2017 roku w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Rosji. Starcie w Asuncion zakończyło się zwycięstwem Wenezueli 1:0. Decydującą bramkę zdobył Yangel Herrera.

Wenezuela – Paragwaj kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Wenezuela. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.49. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.10. Zwycięstwo Paragwaju bukmacherzy ocenili na kurs 3.15.

Wenezuela – Paragwaj typy

W czterech ostatnich starciach Wenezueli z Paragwajem trzykrotnie wygrywali goście. Czy tym razem będzie podobnie? Po pierwszej kolejce eliminacji do mistrzostw świata w lepszych nastrojach z pewnością jest Paragwaj.

Wenezuela – Paragwaj | Typ: Oba zespoły strzelą gola 1.91 @ Betclic 

Wenezuela – Paragwaj | Typ: Oba zespoły strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.47 @ Betclic