Rosja – Węgry. Typy, kursy (14.10.2020) 

14.10.2020

Rosja w czwartej kolejce fazy grupowej Liga Narodów zagra z Węgrami. Czy podopieczni Stanisława Czerczesowa umocnią się na pierwszym miejscu w grupie?

Rosja – Węgry zapowiedź

Reprezentacja Rosji w tej chwili zajmuje pozycję lidera w grupie. Zespół Stanisława Czerczesowa w pierwszych dwóch kolejkach pokonał Serbię 3:1 i Węgry 3:2. W poprzednim meczu Sborna zremisowała u siebie jednak z Turcją, co może być dla jej reprezentantów zaskoczeniem in minus.

Tymczasem kadra narodowa Węgier znajduje się obecnie na drugiej pozycji. Zespół pokonał Turcję i Serbię i przegrał w fazie grupowej Ligi Narodów tylko raz. Właśnie przeciwko Rosji.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ostatnie starcie drużyn zakończyło się zwycięstwem Rosjan 3:2, chociaż należy podkreślić, że prowadzili oni już 3:0. Trzeba również dodać, że Węgrzy jeszcze nigdy nie pokonali Sbornej. Czy w środę będzie pierwszy raz? Raczej są na to niewielkie szanse.

Rosja – Węgry kursy

Zdaniem bukmacherów to Rosjanie są wyraźnym faworytem. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Stanisława Czerczesowa wynosi 1.63, natomiast ich rywali 5.40. Szanse na remis oceniono na kurs 3.85

Rosja – Węgry typy

Rosjanie w ostatnich dwóch meczach nie byli w najlepszej dyspozycji strzeleckiej. Z Węgrami jednak, jak pokazało ostatnie starcie, mogą się przełamać i zdobyć więcej niż jedną bramkę. Może w Moskwie gospodarze po raz drugi z rzędu otworzą wynik meczu?

Rosja – Węgry | Typ: Rosja strzeli pierwszego gola @1.46 BETFAN

Rosja – Węgry | Typ: Rosjanie powyżej 1.5 goli @2.01 BETFAN