Rumunia – Austria. Typy, kursy (14.10.2020)

14.10.2020

Starcie Rumunii z Austrią będzie miało ogromne znacznie dla kwestii końcowego wyglądu tabeli grupy pierwszej. Austriacy celują dzisiaj w zwycięstwo, bowiem ono zdecydowanie umocni ich na pozycji lidera.

Rumunia – Austria zapowiedź (środa: 20:45)

Forma reprezentacji Rumunii pozostawia niestety wiele do życzenia. Zespół wygrał zaledwie 1 ze swoich ostatnich 7 meczów. Co ciekawe, tą jedyną wygraną było starcie z dzisiejszym rywalem (3:2). Niestety kadra Rumunii odpadła w półfinale baraży o Euro, zespół nie dał rady Islandii (1:2). Przygnębienie oraz brak motywacji były ewidentnie widoczne w szeregach drużyny, bez większej walki zespół przegrał z Norwegami – końcowy rezultat tej rywalizacji wyniósł 0:4. W starciu z Austrią nie zobaczymy Vlada Chrichesa, jego absencja jest sporym osłabieniem formacji defensywnej zespołu. Cały czas Rumunia ma szanse na awans, strata do Austriaków i Norwegów wynosi bowiem tylko 2 punkty.

Austria po dosyć niespodziewanej porażce w pierwszym starciu z Rumunią nie schowała głowy w piasek, tylko wzięła się do roboty. Po wygranej w towarzyskim starciu nad Grecją, zespół pokonał w miniony weekend Irlandię Północną. Zwycięstwo nad Irlandczykami było z gatunku tych skromnych (1:0), jednak biorąc pod uwagę sytuację w grupie, było niesamowicie cenne. W przeciwieństwie do pierwszego meczu przeciwko Rumunii, dzisiaj na boisku zobaczymy Davida Alabę. Obecność piłkarza Bayernu Monachium to bez dwóch zdań ogromne wzmocnienie dla całego zespołu. Patrząc na formę Norwegów i Irlandii Północnej, wydaje się, że wygrana nad Rumunią to jedyna opcja na utrzymanie fotela lidera grupy.

Rumunia – Austria kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Rumunii – 4.10; remis – 3.40; zwycięstwo Austrii – 1.95.

Rumunia – Austria nasze typy

Forma Rumunów w ostatnich tygodniach jest raczej słaba. Mimo porażki w pierwszym meczu stawiamy dzisiaj na wygraną Austriaków – do tej pory wygrali swoje oba wyjazdowe mecze w Lidze Narodów, do tego zapewne będą potrzebować wygranej by pozostać liderem grupy. Rumuni tracą ostatnio sporo bramek, dlatego typujemy do tego minimum 2 bramki dla Austrii.

Rumunia – Austria | Typ: Austria @1.95 STS

Rumunia – Austria | Typ: Austria over 1.5 bramki @2.05 STS