Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków. Typy, kursy (10.11.2020)

10.11.2020

Olimpia Grudziądz w najbliższym drugoligowym spotkaniu zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Czy drużyna gości przełamie serię porażek?

Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków zapowiedź

Spadkowicze z 1. Ligi od początku sezonu nie zachwycają. Drużyna z Grudziądza po dziesięciu kolejkach ma na koncie tylko dziesięć punktów, zajmując 15. miejsce. Zespół gra w kratkę – w ostatnich spotkaniach przeplata porażki zwycięstwami, aczkolwiek te pierwsze zdarzają im się zdecydowanie częściej.

Również drużyna gości nie ma się czym chwalić. Wydawało się, że pruszkowianie weszli już na właściwą ścieżkę, jednak potem przegrali z Górnikiem Polkowice 0:4 i Pogonią Siedlce 1:2. Zespół ma na koncie tylko jeden punkt więcej niż ich najbliższy rywal, aczkolwiek znajduje się na 11. pozycji.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ostatni raz drużyny zmierzyły się w 2. Lidze w sezonie 2018/2019. Wówczas górą nie był jednak zespół, który wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pruszkowianie wygrali bowiem u siebie 2:1, a na wyjeździe zatrzymali późniejszego wicemistrza ligi remisując 1:1. Jak będzie tym razem?

Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków kursy

Bukmacherzy widzą w tym starciu większe szanse na trzy punkty gospodarzy. Kurs na zwycięstwo drużyny z Grudziądza wynosi 2.20, natomiast ich rywali 3.20. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.15

Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków typy

Obie drużyny może nie błyszczą, ale mimo to, można się spodziewać goli z dwóch stron. Może Znicz podbuduje się przyzwoitym występem przeciwko Lechowi w Pucharze Polski (2:3). Poza tym, gospodarze radzą sobie lepiej w pierwszej połowie, aczkolwiek mają problemy w drugiej. Może jednak to oni będą prowadzić po 45 minutach?

Olimpia – Znicz | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.74 BETFAN

Olimpia – Znicz | Typ: Olimpia wygra pierwszą połowę @2.76 BETFAN