Torino FC – UC Sampdoria. Typy, kursy (30.11.2020)

30.11.2020

Torino FC w poniedziałkowym meczu Serie A podejmie u siebie Sampdorię. Kto będzie górą w tym pojedynku – Karol Linetty czy Bartosz Bereszyński?

Torino FC – UC Sampdoria zapowiedź

Drużyna gospodarzy ostatnio przeżywa trudny czas. Turyńczycy w ośmiu pierwszych kolejkach zgromadzili zaledwie pięć punktów i obecnie znajdują się w strefie spadkowej – na 18. miejscu. Należy tutaj dodać, że Karol Linetty i spółka często po prostu mają pecha – tracą bramki w ostatnich minutach spotkań. Lech Poznań w wersji włoskiej?

Tymczasem Sampdoria spisuje się nieco lepiej, choć mimo wszystko przeciętnie. Po ośmiu kolejkach drużyna znajduje się na 12. pozycji, gromadząc dziesięć punktów. Zresztą podopieczni Claudio Ranieriego nie wygrali już od trzech ligowych meczów.

W poprzednim sezonie dwukrotnie lepszy okazał się zespół z Genui. Drużyna najpierw wygrała u siebie 1:0, a następnie na wyjeździe 3:1. Czy genueńczycy przedłużą swoją dobrą serię z rywalem?

Torino FC – UC Sampdoria kursy

Minimalnym faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gospodarzy. Kurs na zwycięstwo turyńczyków wynosi 2.60, natomiast ich rywali 2.80. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.25.

Torino FC – UC Sampdoria typy

Gospodarze w tym sezonie tracą sporo bramek po przerwie, dlatego i tym razem można się tego spodziewać. Nie powinni jednak zakończyć meczu z zerem z przodu. Postara się bowiem o to Andrea Belotti, który w tym sezonie zdobył sześć bramek.

Torino – Sampdoria | Typ: Torino nie zachowa czystego konta w drugiej połowie @1.72 STS

Torino – Sampdoria | Typ: Andrea Belotti strzeli gola @2.15 STS