Adam Nawałka nie wróci na ławkę trenerską w najbliższym czasie?

Adam Nawałka był kandydatem na trenera Wisły Kraków, po tym jak klub zwolnił Artura Skowronka. Jak informuje Polsat Sport, ta opcja wydaje się jednak w tej chwili nierealna.

Ważna postać w historii “Białej Gwiazdy”

Były selekcjoner reprezentacji Polski to postać od wielu lat kojarzona z Wisłą. Adam Nawałka trafił do “Białej Gwiazdy” w wieku 12. lat, a w pierwszej drużynie grał przez ponad dekadę. Z kolei jako trener trzykrotnie prowadził Wiślaków, po raz ostatni w sezonie 2006/2007.

Nawałka nie wróci do Wisły

Zwolnienie Artura Skowronka z Wisły Kraków wywołało lawinę doniesień. Media do tej pory łączyli z pracą w klubie m.in. Macieja Skorżę, Petera Hyballę i Thomasa Dolla. Jednym z kandydatów na szkoleniowca “Białej Gwiazdy” był także były selekcjoner reprezentacji Polski.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Adam Nawałka nie podejmie pracy w Wiśle. Z doniesień Polsatu Sport wynika, że trener nie zamierza wracać na ławkę trenerską do końca pandemii koronawirusa. W ten sposób szkoleniowiec chciałby zminimalizować ryzyko zachorowania.

63-letni trener od dłuższego czasu pozostaje bez pracy. Ostatnim zespołem prowadzonym przez niego był Lech Poznań, którego prowadził przez kilka miesięcy sezonu 2018/2019.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO