Wolverhampton – Aston Villa. Typy, kursy (12.12.2020)
12.12.2020

Sobotni maraton ze spotkaniami Premier League zaczniemy od starcia na Molineux Stadium. Zawodnicy Wolverhampton podejmą na własnym obiekcie ekipę Aston Villi i na pewno to starcie zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny bardzo pilnie potrzebują punktów więc na pewno każda z tych ekip będzie chciała dać z siebie dzisiaj wszystko. Bukmacherzy stawiają na drużynę gospodarzy, ale na pewno goście będą chcieli dać z siebie dzisiaj wszystko. Możemy spodziewać się naprawdę ciekawego starcia, które przyniesie fanom wielu emocji.

Wolverhampton – Aston Villa zapowiedź (sobota, 13:30)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno liczyli na trochę lepsze rezultaty w tym sezonie Premier League. Gracze Wolverhampton chcą walczyć o europejskie puchary, a przed startem dwunastej kolejki znajdowali się na dziesiątej pozycji w tabeli. Nie jest to takie złe miejsce żeby atakować wyższe pozycje, ale do tego potrzeba lepsze wyników, które być może wkrótce przyjdą. Dzisiejsze starcie również nie będzie należało do tych najłatwiejszych, bo dzisiejsi rywale gospodarzy nie grają wcale tak źle. Na pewno zawodników Wolverhampton stać dzisiaj na wygraną, ale nie będzie to łatwe zadanie i zobaczymy czy gospodarzom uda się zdobyć trzy punkty.

Goście dzisiejszego starcia mogą być zadowoleni ze swoich wyników w tym sezonie. Przed startem dwunastej kolejki Premier League zawodnicy Aston Villi byli na dwunastej pozycji w ligowej tabeli. Warto jednak dodać, że goście dzisiejszego starcia rozegrali zaledwie dziewięć spotkań w tym sezonie, więc ta pozycja po rozegraniu zaległych spotkań mogłaby być zdecydowanie wyższa. Dzisiaj o trzy punkty na pewno nie będzie łatwo i jakąkolwiek zdobycz punktową gracze Aston Villi powinni szanować. Mimo wszystko goście dzisiejszego spotkania potrafili w tym sezonie już zaskoczyć wszystkich ekspertów, więc nie możemy wykluczać zwycięstwa gości. Jedno jest pewne, szykuje nam się świetny mecz.

Wolverhampton – Aston Villa kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Wolverhampton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.25. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Wolverhampton – Aston Villa, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.25. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.25.

Wolverhampton – Aston Villa nasze typy

Bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i stawiają dzisiaj na ekipę gospodarzy, która nie jest wcale zdecydowanie wyżej w tabeli od swoich dzisiejszych rywali. Mimo wszystko gracze Aston Villi po bardzo dobrym początku sezonu zaczęli w ostatnim czasie grać na trochę niższym poziomie. Choć gospodarze również nie są w stanie zbliżyć się do swojego poziomu z poprzednich rozgrywek to wydaje mi się, że w dzisiejszym starciu zawodnicy Wolverhampton powinni okazać się lepsi od swoich rywali. Jeśli tak się nie stanie to będę bardzo zaskoczony. Myślę jednak, że goście od czasu do czasu postraszą gospodarzy.

Wolverhampton – Aston Villa | Typ: Wolverhampton @2.25 STS
Wolverhampton – Aston Villa | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.85 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO