Robert Lewandowski podziękował bliskim. “Dedykuję tę nagrodę mojej rodzinie”

Robert Lewandowski w mediach społecznościowych zabrał głos w związku z nagrodą dla Piłkarza Roku FIFA. Piłkarz podziękował za wsparcie swoim bliskim.

Najlepszy na świecie

W czwartek Robert Lewandowski odebrał statuetkę dla Piłkarza Roku FIFA. 32-latek nie tylko przyczynił się do potrójnej korony Bayernu Monachium, ale także był najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach, w których uczestniczył. Kapitan reprezentacji Polski został królem strzelców zarówno Ligi Mistrzów i Bundesligi, jak i zakończył Puchar Niemiec z najlepszym wynikiem. Piłkarz pokonał w finale plebiscytu Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

“Ten rok był wyjątkowy z wielu powodów”

Robert Lewandowski dzień po otrzymaniu wyróżnienia zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z otrzymaną nagrodą. W treści wpisu piłkarz Bayernu podziękował bliskim za wsparcie.

Ten rok był wyjątkowy z wielu powodów. Dziękuję osobom, które wierzyły we mnie od samego początku, oraz tym, którzy mnie dzisiaj wspierają – napisał Piłkarz Roku FIFA.

Kapitan reprezentacji Polski postanowił zadedykować czwartkowe wyróżnienie swojej rodzinie.

Na początek chciałabym podziękować rodzicom za nauczenie mnie nigdy się nie poddawać. Wierzę, że tata mnie obserwuje i cieszy się z moich sukcesów. Chciałbym podziękować mojej najwspanialszej żonie na świecie, jest przy mnie gdy wracam do domu po wielkich zwycięstwach ale i porażkach. Dziękuję moim córkom za siłę, którą mi dają. Dziękuję wszystkim moim krewnym – mojej siostrze, najbliższej rodzinie i przyjaciołom – za to, że jesteście ze mną. Wiem, że zawsze mogę na was liczyć. Dedykuję tę nagrodę mojej rodzinie – dodał piłkarz Bayernu.

Fot. UEFA

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO