Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen. Typy, kursy (2.01.2021)

02.01.2021

Eintracht Frankfurt w pierwszej kolejce nowego roku zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Czy goście wygrają, a może gospodarze nas zaskoczą?

Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen zapowiedź

Bundesliga wraca do gry! Przed przerwą drużyna gospodarzy nie zachwycała, aczkolwiek w ostatnim meczu w roku przerwała swoją serię 12 meczów bez zwycięstwa, pokonując 2:0 Augsburg. Zespół w tej chwili znajduje się na dziewiątej pozycji, gromadząc 17 punktów.

Tymczasem goście aktualnie znajdują się na miejscu wicelidera, z 28 punktami na koncie. Warto dodać, że przed ligową przerwą ta drużyna zakończyła swoją serię spotkań bez porażki, przegrywając 1:2 z Bayernem. Mimo to, zespół wydaje się być jednym z głównych kandydatów do gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednim sezonie oba spotkania kończyły się zdecydowanymi zwycięstwami gospodarzy. Najpierw u siebie wygrał 3:0 Eintracht, natomiast w drugim meczu “Aptekarze” pokonali rywala 4:0. Warto dodać, że zespół z Leverkusen nie przegrał u siebie w starciach z tym rywalem od 2013 roku. Czy w sobotę przedłużą tę serię?

Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gości. Szanse na triumf “Aptekarzy” oceniono na kurs 2.21, natomiast gospodarzy na 3.00. Z kolei kurs na remis wynosi 3.75.

Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen typy

W tym pojedynku można oczekiwać goli z obu stron. Jeśli z formą gości w trakcie przerwy nic się nie popsuło, dwa gole w ich przypadku są koniecznością.

Frankfurt – Leverkusen | Typ: Obie drużyny strzelą @1.45 BETFAN

Frankfurt – Leverkusen | Typ: Leverkusen powyżej 1.5 goli @1.77 BETFAN