Sampdoria – Inter 🇮🇹 Typy, kursy (12.09.2021)
06.01.2021
Ostatnia aktualizacja 9 września, 2021 o 16:13

Sezon ligowy we Włoszech dopiero się rozkręca. Po dwóch seriach gier w lepszych strojach do kolejnego meczu zdecydowanie przystępować będą jednak piłkarze Interu. Gracze Sampdorii w starciu z faworyzowanym rywalem i mistrzem kraju będą z kolei szukać pierwszego ligowego zwycięstwa. Będzie o nie jednak niesamowicie trudno.

Sampdoria – Inter zapowiedź (niedziela, 12:30)

Inter zaczął sezon jak na broniącą mistrzowskiego tytułu ekipę przystało – od przekonujących zwycięstw. Dwa mecze, dwa zwycięstwa, siedem strzelonych goli i tylko jedna stracona – taki dorobek może napawać optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.

W zgoła innych nastrojach są piłkarze Sampdorii. Gracze ze Stadio Luigi Ferrari nie zaznali jeszcze w tym sezonie smaku ligowego zwycięstwa i nie potrafili też póki co odnaleźć sposobu na strzelenie swoim rywalom choćby jednego gola. O przełamanie w starciu z Interem będzie bardzo trudno.

Sampdoria – Inter nasze typy

Raptem dwa rozegrane dotąd mecze ligowe stanowią słaby punkt odniesienia co do formy obu drużyn. Z drugiej jednak strony osiągnięte przez nie rezultaty i zaprezentowana gra podpowiadają, że Inter raczej nie będzie miał problemu z pokonaniem Sampdorii.

Niewykluczone jednak, że gospodarze dobrze spożytkowali przerwę reprezentacyjną i pojedynek z faworyzowanym rywalem będzie dla nich nowym, udanym początkiem.

Sampdoria – Inter | Typ: Inter powyżej 1.5 goli @1.65 Superbet

Sampdoria – Inter | Typ: Inter i powyżej 1.5 goli w meczu @2.00 Superbet

Sampdoria – Inter kursy bukmacherów

Faworytem meczu w Genui są goście. Zwycięstwo Interu bukmacher Superbet wystawił po kursie 1.70. Wygrana gospodarzy znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 4.95, a remis z kursem 4.00.

Sampdoria – Inter fakty meczowe

  • Inter pozostaje niepokonany od ośmiu spotkań
  • Inter zdobywał przynajmniej jednego gola w ostatnich 24 spotkaniach
  • Ostatni mecz obu ekip zakończył się zwycięstwem Interu 5:1

Sampdoria – pięć ostatnich spotkań

Sassuolo – Sampdoria 0:0

Sampdoria – AC Milan 0:1

Sampdoria – Alessandria 3:2

Sampdoria – Verona 1:0

Sampdoria – Piacenza 2:0

Inter – pięć ostatnich spotkań

Verona – Inter 1:3

Inter – Genoa 4:0

Inter – Dynamo Kijów 3:0

Parma – Inter 0:2

Inter – Crotone 6:0