Real Sociedad – Barcelona. Typy, kursy (13.01.2021)
13.01.2021

Czołowe hiszpańskie ekipy rozpoczynają rywalizację o Superpuchar. W pierwszym półfinale Real Sociedad zmierzy się z Barceloną. Patrząc na formę obu drużyn w ostatnim czasie, większe szanse na zwycięstwo ma raczej ekipa “Dumy Katalonii”. 

Real Sociedad – Barcelona zapowiedź (środa, 21:00)

W imponującym stylu piłkarze Realu Sociedad rozpoczęli kampanię 2020/2021. Z biegiem czasu drużyna łapała zadyszkę, która przerodziła się w kryzys. Tak można opisać ostatnią serię Realu Sociedad. Zespół wygrał bowiem zaledwie jedno z dwunastu spotkań we wszystkich rozgrywkach. Gorsza postawa piłkarzy Realu Sociedad sprawiła, iż strata do lidera LaLiga wynosi aktualnie już 11 punktów.

Zupełnie inne nastroje panują w Barcelonie. “Duma Katalonii” w ostatnim czasie poprawiła wyniki. Zespół z Camp Nou wygrał trzy potyczki z rzędu w lidze, natomiast na osiem ostatnich spotkań w LaLiga, gracze Barcelony triumfowali w sześciu starciach. Nadal strata do Atletico jest wyraźna, gdyż wynosi siedem punktów. Dodatkowo Atletico ma o dwa mecze rozegrane mniej.

Ostatni raz Real Sociedad rywalizował z Barceloną 16 grudnia na Camp Nou. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Gole dla “Dumy Katalonii” strzelili Alba oraz de Jong, natomiast trafienie dla Realu Sociedad zanotował Willian Jose.

Real Sociedad – Barcelona kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Barcelona. Kurs na zwycięstwo “Dumy Katalonii” wynosi 1.66. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.35. Triumf Realu Sociedad bukmacherzy ocenili na kurs 4.85.

Real Sociedad – Barcelona typy

Mecz w Superpucharze Hiszpanii może odbiegać od rywalizacji w lidze. Z pewnością obie ekipy zdecydują się na rotacje w składzie. Mimo wszystko, większe szanse na triumf powinna mieć “Duma Katalonii”, dlatego typujemy zwycięstwo Barcelony.

Real Sociedad – Barcelona | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 1.54 @ Noblebet

Real Sociedad – Barcelona | Typ: Barcelona wygra i obie drużyny strzelą gola 2.95 @ Noblebet