Gareth Bale nie zostanie na stałe w Tottenhamie? Wiele na to wskazuje

15.01.2021

Gareth Bale po rocznym wypożyczeniu nie zostanie w Tottenhamie na dłużej. Jak informuje “The Times”, z końcem sezonu piłkarz ma wrócić do Realu Madryt.

Powrót do Anglii miał być szansą

Ostatnie lata nie były dla Garetha Bale’a najbardziej udane. Walijczyk spędził więcej czasu na leczenie urazów oraz rehabilitację aniżeli na boisku. Poza tym piłkarz nie należał do ulubieńców Zinedine’a Zidane’a. Dlatego klub po otrzymaniu oferty wypożyczenia ze strony Tottenhamu latem ubiegłego roku, szybko się zgodził.

Walijczyk po sezonie wróci do Realu?

Gareth Bale dzięki powrotowi do Tottenhamu miał odbudować formę. Po pierwszej połowie sezonu piłkarz nie może mieć jednak powodów do optymizmu. 31-latek zagrał w 12 meczach, zdobywając dwa gole, aczkolwiek poza Ligą Europy, rzadko znajdował się w pierwszym składzie. Można więc na razie uznać ten letni ruch “Kogutów” za niespełniający oczekiwań.

Gdyby Walijczyk wrócił do formy, Tottenham miałby go zatrzymać u siebie na stałe. Jak wynika z informacji “The Times”, na to na razie się nie zanosi. Kluczowe w podjęciu decyzji mają być najbliższe miesiące, aczkolwiek nic nie wskazuje na to, żeby Bale pozostał w londyńskim klubie na dłużej.