US Sassuolo – Parma Calcio. Typy, kursy (17.01.2021)

17.01.2021

US Sassuolo w najbliższym spotkaniu zmierzy się na własnym stadionie z Parmą. Czy ofensywnie grający gospodarze zaprezentują pokaz swoich umiejętności?

US Sassuolo – Parma Calcio zapowiedź

Gospodarze na początku sezonu znajdowali się w czołówce i wydawało się, że zgłaszają aspiracje do europejskich pucharów. Aktualnie zespół zajmuje jednak ósme miejsce, gromadząc 29 punktów. Trzeba przyznać, że drużyna stara się zdobywać dużo bramek, ale również sporo ich traci, co jest jednym z powodów obecnej pozycji.

Z kolei goście od początku rozgrywek rozczarowują. W poprzednim sezonie zespół dość szybko zapewnił sobie utrzymanie, aczkolwiek teraz zajmuje przedostatnie miejsce w Serie A. Patrząc na postawę zespołu, nie powinno to dziwić – nie wygrał bowiem od listopada, a w 2021 roku nawet nie zdobył bramki.

Oba pojedynki drużyn w poprzednim sezonie kończyły się tak samo. Dwukrotnie trzy punkty zdobyła Parma, wygrywając takim samym wynikiem (1:0). Tym razem jednak nie zanosi się na powtórkę.

US Sassuolo Calcio – Parma Calcio kursy

Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.65, a ich rywali 4.75. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 4.30.

US Sassuolo – Parma Calcio typy

Gospodarze wydają się zdecydowanymi faworytami tego spotkania, głównie z powodu słabości ich rywali. Postawa Parmy w ostatnich meczach może wskazywać, że tym razem również nie zdobędą bramki, chociaż ich rywale nie zachwycają w obronie.

Sassuolo – Parma | Typ: Sassuolo wygra @1.65 STS

Sassuolo – Parma | Typ: Sassuolo wygra do zera @3.20 STS