Inter Mediolan – Juventus F.C. Typy, kursy (17.01.2021)

Inter Mediolan w hicie kolejki Serie A podejmie u siebie Juventus. Który z zespołów poczyni krok w drodze do mistrzostwa Włoch?

Inter Mediolan – Juventus F.C. zapowiedź

Aktualnie wyżej w tabeli włoskiej ligi znajdują się mediolańczycy. “Nerazzurri” po siedemnastu meczach zajmują drugie miejsce, gromadząc 37 punktów. W poprzednich dwóch spotkaniach zespół uzyskał jednak tylko jeden punkt – najpierw przegrał 1:2 z Sampdorią, a następnie zremisował 2:2 z Romą.

Z kolei “Stara Dama” obecnie okupuje czwartą pozycję, z 33 punktami na koncie. Początek 2021 roku jest dla zespołu jednak dużo bardziej udany niż koniec poprzedniego. Podopieczni Andrei Pirlo wygrali bowiem w tym czasie z Udinese, Milanem i Sassuolo, w każdym meczu tracąc jednak bramki.

Co ciekawe, mediolańczycy nie pokonali turyńczyków od 2016 roku. Od tamtej pory cztery pojedynki kończyły się triumfami “Starej Damy”, a trzykrotnie był remis. Czy tym razem “Nerazzurri” się przełamią?

Inter Mediolan – Juventus F.C. kursy

Minimalnie wyżej bukmacherzy oceniają szanse na zwycięstwo “Nerazzurrich”. Kurs na ich triumf wynosi 2.55, a “Starej Damy” 2.70. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.45.

Inter Mediolan – Juventus F.C. typy

Pojedynek wydaje się zacięty – z obu stron powinniśmy tym samym spodziewać się zarówno goli, jak i kartek. Faworytem do zdobycia trafienia dla gości jest oczywiście Cristiano Ronaldo, który w tym roku już trzy razy skierował piłkę do bramki.

Inter – Juventus | Typ: Powyżej 4.5 kartek @1.65 Totolotek

Inter – Juventus | Typ: Cristiano Ronaldo strzeli @1.95 Totolotek