RB Lipsk – Union Berlin. Typy, kursy (20.01.2021)

20.01.2021

RB Lipsk w środowym spotkaniu Bundesligi zmierzy się u siebie z Unionem Berlin. Czy berlińczycy sprawią kolejną niespodziankę?

RB Lipsk – Union Berlin zapowiedź

Podopieczni Juliana Nagelsmanna aktualnie znajdują się na ligowym podium. Zespół ma na koncie 32 punkty, dzięki czemu zajmuje trzecie miejsce. Ostatnio jednak drużyna spisuje się ze zmiennym szczęściem. Po nowym roku piłkarze z Lipska zanotowali bowiem kolejno zwycięstwo, porażkę i remis.

Lepiej w poprzednich meczach spisywali się berlińczycy, którzy są rewelacją tego sezonu Bundesligi. W tej chwili drużyna znajduje się na szóstym miejscu, gromadząc 28 punktów. Zespół wciąż zaskakuje – zatrzymał już między innymi Bayern i Borussię Dortmund, a ostatnio wygrał z Bayerem Leverkusen 1:0.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Jeszcze nigdy w historii Union nie pokonał rywala z Lipska. Co więcej, ostatnie mecze kończyły się okazałymi zwycięstwami z drużyną spod szyldu Red Bulla. W ubiegłym sezonie podopieczni Juliana Nagelsmanna wygrali najpierw 4:0, a następnie 3:1. Czy gospodarze przedłużą swoją dobrą serię w przeciwnikiem?

RB Lipsk – Union Berlin kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.52, natomiast ich rywali 6.69. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 4.30.

RB Lipsk – Union Berlin typy

Ostatnie mecze wskazują na to, że oba zespoły powinny znaleźć drogę do bramki. Drużyna gości w poprzednich spotkaniach wyjazdowych zdobywali gole już w pierwszej połowie – może i tym razem ten typ się sprawdzi?

Lipsk – Union | Typ: Obie drużyny strzelą @1.86 Totolotek

Lipsk – Union | Typ: Union strzeli w pierwszej połowie @2.95 Totolotek