Udinese Calcio – Inter Mediolan. Typy, kursy (23.01.2021)

23.01.2021

Udinese Calcio w najbliższym spotkaniu Serie A podejmie na własnym stadionie Inter. Czy gospodarze pokuszą się o niespodziankę?

Udinese Calcio – Inter Mediolan zapowiedź

Gospodarze w tym sezonie spisują się przeciętnie i raczej powinni stoczyć bój o utrzymanie. Drużyna aktualnie znajduje się na 15. pozycji, gromadząc 17 punktów. Nie ma zresztą dobrej passy – zespół z Udinese nie wygrał bowiem od ośmiu meczów we wszystkich rozgrywkach. Mimo to, remis z Atalantą w poprzedniej kolejce piłkarze z Udine mogą uznać za mały sukces.

Za to “Nerazzurri” podjęli walkę o mistrzostwo Włoch. Podopieczni Antonio Conte w tej chwili zajmują drugą pozycję, z 40 punktami na koncie – o trzy mniej niż pierwszy Milan. Ostatnio zespół grał w kratkę, aczkolwiek zwycięstwo 2:0 z Juventusem na pewno może napawać piłkarzy z Mediolanu optymizmem. Wiele wskazuje, że o mistrzostwo kraju powalczą dwie drużyny ze stolicy Lombardii.

Po raz ostatni Udinese pokonało mediolańczyków w 2017 roku. Od tamtej pory “Nerazzurri” wygrali cztery razy, a jeden pojedynek zakończył się remisem. Czy tym razem Romelu Lukaku i spółka zdobędą trzy punkty?

Udinese Calcio – Inter Mediolan kursy

Bukmacherzy w tym starciu przewidują zwycięstwo mediolańczyków. Szanse na to zdarzenie oceniono na 1.65, natomiast na triumf gospodarzy na 5.15. Tymczasem kurs na remis wynosi 4.00.

Udinese Calcio – Inter Mediolan typy

W tym pojedynku nie powinno zabraknąć goli. Chociaż faworytami są goście, należy podkreślić, że zespół już dawno nie zachował czystego konta na wyjeździe. Możemy się więc spodziewać kilku trafień, z obu stron.

Udinese – Inter | Typ: Ponad 2.5 goli @1.75 STS

Udinese – Inter | Typ: Obie drużyny strzelą @1.80 STS