Real Valladolid – SD Huesca. Typy, kursy (29.01.2021)

29.01.2021

Real Valladolid w piątkowy wieczór podejmie u siebie Hueskę. Który z zespołów okaże się lepszy i w lepszych nastrojach kontynuować dalszą walkę o utrzymanie?

Real Valladolid – SD Huesca zapowiedź

Drużyna gospodarzy w tej chwili zajmuje 16. miejsce w lidze i z dwudziestoma punktami przewagi ma przewagę dwóch punktów nad strefą spadkową. Zespół rozpoczął 2021 rok od ligowego zwycięstwa z Getafe 1:0. Od tamtej pory podopieczni Sergio nie wygrali jednak już ani razu.

Tymczasem goście wciąż tkwią na ligowym dnie, gromadząc 13 punktów. Ostatnia pozycja nie jest zaskoczeniem patrząc na to, że w tym sezonie zespół wygrał tylko raz, aż dziesięć razy remisując. Należy również dodać, że od pięciu meczów drużyna ani razu nie strzeliła więcej niż jednego gola.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się remisem, aczkolwiek w lepszej formie ostatnio są gospodarze. Czy to właśnie zespół ze stolicy Wspólnoty Kastylii i Leonu wygra to spotkanie?

Real Valladolid – SD Huesca kursy

Według bukmacherów trzy punkty w tym pojedynku powinna zdobyć drużyna gospodarzy. Szanse na to zdarzenie oceniono na 2.45, natomiast na triumf gości 3.15. Z kolei kurs na remis wynosi 3.10

Real Valladolid – SD Huesca typy

Ostatnie spotkania bardziej wskazują na trzy punkty gospodarzy. Co więcej, zespół może wygrać nawet bez straty gola, gdyż ich rywale po raz ostatni znaleźli drogę do bramki jeszcze w ubiegłym roku.

Valladolid – Huesca | Typ: Valladolid wygra @2.45 STS

Valladolid – Huesca | Typ: Huesca nie strzeli gola @2.55 STS