Pogoń Szczecin – Cracovia. Typy, kursy (06.02.2021)

06.02.2021

Jeszcze tydzień temu wydawało się, że to będzie mecz jednej z drużyn z czołówki z ekipą środka tabeli. To drugie się zgadza i dotyczy Cracovii. Pogoń Szczecin natomiast od minionego piątku jest liderem Ekstraklasy!

Pogoń Szczecin – Cracovia zapowiedź (sobota, 17:30)

Portowcy przed tygodniem ograli Raków w Bełchatowie. Nieoczekiwanie bohaterem został Adrian Benedyczak po sprytnym strzale. Wydaje się, że i tym razem wychowanek Pogoni wybiegnie w podstawowym składzie. Zresztą Kosta Runjaić zapewne nie będzie grzebał przy wyjściowej jedenastce. W końcu zwycięskiego składu się nie zmienia. Nadal niedostępni dla trenera będą Kacper Kozłowski i Hubert Matynia.

Z drugiej strony Cracovia, która jest mocno rozbita. Porażka z Wartą to jedno. Gorsza jest sytuacja z zamieszaniem wokół klubu. Michał Probierz zrezygnował, ale jego dymisji nie przyjął Janusz Filipak. W tygodniu treningi prowadził jego asystent Grzegorz Kurdziel, choć Probierz ma poprowadzić zespół w dzisiejszym meczu. Na pewno nie wpłynęło to pozytywnie na cały zespół. Dodatkowo z gry wypadli Sergiu Hanca i Dawid Szymonowicz – pauza za kartki.

Pogoń Szczecin – Cracovia kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • Pogoń wygra, kurs: 2,17
  • Cracovia wygra, kurs: 3,80
  • Remis, kurs: 3,15

Pogoń Szczecin – Cracovia typy

Pogoń ma lidera, dobrze rozpoczęła rok, zagra u siebie, a rywalem znienawidzona przez kibiców w Szczecinie Cracovia. Punktów motywacyjnych nie brakuje, dlatego stawiamy na gospodarzy.

Pogoń Szczecin – Cracovia | Typ: Pogoń @ 2,17 TOTALbet

Pogoń Szczecin – Cracovia | Typ: Cracovia poniżej 0,5 @ 2,60 TOTALbet