Legia Warszawa – Raków Częstochowa. Typy, kursy (06.02.2021)

06.02.2021

Hit pierwszej kolejki rundy rewanżowej odbędzie się w stolicy. Legia Warszawa podejmuje Raków Częstochowa i będzie to starcie dwóch drużyn z ligowego podium. Czekają nas wielkie emocje? Oby!

Legia Warszawa – Raków Częstochowa zapowiedź (sobota, 20:00)

Jedni i drudzy przed tygodniem zaliczyli falstart wiosenny. Tyle że była pewna subtelna różnica pomiędzy porażkami obu ekip. Legia przegrała z ostatnim Podbeskidziem, a Raków z Pogonią Szczecin, która po tym meczu awansowała na pozycje lidera. Ponadto trzeba pamiętać, że Legia nadal zmaga się z potężnymi kłopotami kadrowymi. Jeśli pierwsza jedenastka nie da jakości, będą wówczas schody. W tym momencie wydaje się, że Raków dysponuje tak naprawdę szerszą i bardziej wyrównaną kadrą. A przecież Legia jeszcze przed chwilą miała bardzo wielu zawodników na kontraktach, nad czym mocno narzekano.

To będzie także starcie dwóch trenerów, o których mówiło się w kontekście pierwszej reprezentacji. Na dzisiaj Czesław Michniewicz i Marek Papszun muszą odłożyć swoje marzenia w czasie. Niewykluczone, że sukcesy ligowe mogą to zmienić po kadencji Paulo Sousy.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • Legia wygra, kurs: 2,02
  • Raków wygra, kurs: 3,80
  • Remis, kurs: 3,45

Legia Warszawa – Raków Częstochowa typy

Mamy nadzieję, że czeka nas ciekawe spotkanie, dlatego liczymy na gole z obu stron. Czy to będzie w pierwszej połowie? Być może, chociaż sądzimy, że mecz się rozwinie prędzej w drugiej części.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa | Typ: Remis do przerwy @ 2,17 TOTALbet

Legia Warszawa – Raków Częstochowa | Typ: Obie strzelą @ 1,77 TOTALbet