Burnley – Brighton. Typy, kursy (06.02.2021)

06.02.2021

O 16:00 w Premier League starcie drużyn, które nadal nerwowo oglądają się za siebie i walczą o utrzymanie w Premier League. Burnley zagra bowiem z Brighton. Przewaga tych zespołów nad strefą spadkową wydaje się na tę chwilę dość bezpieczna, ale kolejne punkty są wręcz niezbędne do osiągnięcia celu minimum na ten sezon.

Burnley – Brighton zapowiedź (sobota, 16:00)

Po zwycięstwach z Liverpoolem oraz Aston Villą Burnley zaliczyło przewidywane dwie porażki – z Chelsea oraz Manchesterem City. Na temat postawy The Clarets podczas tych dwóch meczów trudno jest cokolwiek powiedzieć, gdyż przez zdecydowaną większość czasu byli oni zepchnięci do defensywy i rzadko wyprowadzali nawet próby kontrataków. Po serii starć z cięższymi rywalami w końcu przychodzi dla Burnley czas na konfrontacje z nieco niżej notowanymi przeciwnikami. Po Brighton przyjdą bowiem spotkania z Crystal Palace, Fulham i West Bromem, w których będą koniecznie szukali punktów.

Brighton notuje ostatnio bardzo dobre rezultaty i można śmiało powiedzieć, że w końcu wskoczyli oni na właściwe tory. W 2021 roku przegrali oni bowiem tylko jedno spośród ośmiu starć we wszystkich rozgrywkach, w dodatku minimalnie 0:1 z Manchesterem City. Ekipa Mew wyraźnie poprawiła grę defensywną, czego skutkiem są czyste konta w czterech ostatnich spotkaniach ligowych. Na szczególną pochwałę zasługują z całą pewnością dwie ostatnie zwycięskie konfrontacje z Liverpoolem oraz Tottenhamem. Wygrane z topowymi rywalami na pewno podziałają motywująco na drużynę Grahama Pottera.

Burnley – Brighton kursy bukmacherskie

W STS kursy na ten mecz wyglądają następująco:

– zwycięstwo Burnley, kurs: 3.45

– remis, kurs: 3.15

– zwycięstwo Brighton, kurs: 2.25

Burnley – Brighton nasze typy

Lepiej w ostatnim czasie prezentowało się Brighton, które potrafiło wygrać dwa starcia z czołowymi zespołami. Oba zespoły są bardzo underowe, więc nie spodziewamy się wielkiego widowiska z dużą liczbą bramek.

Burnley – Brighton | Typ: Obie drużyny nie strzelą gola @1.75 STS

Burnley – Brighton | Typ: Under 2,5 gola @1.60 STS