Raków Częstochowa – Górnik Zabrze. Typy, kursy (10.02.2021)

10.02.2021

Jedni i drudzy nie mogą być zadowoleni ze swoich dorobków punktowych po dwóch pierwszych meczach w nowym roku. Mimo wszystko nadal mówimy o trzeciej i piątej ekipie Ekstraklasy. To oznacza, że mecz Raków Częstochowa – Górnik Zabrze powinien być ciekawy. Zwłaszcza, że stawką 1/4 finału Pucharu Polski.

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze zapowiedź (środa, 20:30)

Drużyn Marka Papszuna miała trochę pecha, jeśli chodzi o terminarz. Najpierw trafili na Pogoń, później na Legię, czyli obecnie duet prowadzący w Ekstraklasie. W obu meczach Raków nie grał źle, ale jednak efekt jest taki, że nie przybyło punktów ani goli. Raków na pewno będzie chętny by zagrać dalej w Pucharze Polski, wszak rozgrywają naprawdę dobry sezon i warto byłoby go zwieńczyć jakąś zdobyczą.

Górnik Zabrze wczoraj poinformował o sensacyjnym transferze. Richmond Boakye to zawodnik o jakości, która powinna przełożyć się na gole dla KSG. A te się bardzo przydadzą drużynie Marcina Brosza. Wiosnę rozpoczęli od remisu z Lechem, co można było rozpatrywać w kategoriach niezłego wyniku. Ale porażka z Podbeskidziem w niedzielę to już spory policzek dla zabrzan.

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • Raków wygra, kurs: 1,92
  • Górnik wygra, kurs: 4,00
  • Remis, kurs: 3,65

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze typy

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj to Raków jest faworytem. Zapewne łatwo mu nie będzie, to jednak częstochowianie powinni awansować do 1/4 finału.

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze | Typ: Raków @ 1,92 TOTALbet 

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze | Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,82 TOTALbet