Radomiak – Lech Poznań. Typy, kursy (11.02.2021)

11.02.2021

Kolejny mecz w Sosnowcu i kolejne spotkanie drużyn z różnych klas rozgrywkowych. Mimo tego nikt nie skreśla formalnego gospodarza tego meczu. Radomiak podejmuje Lecha Poznań i będzie chciał sprawić niespodziankę na oczach całej Polski.

Radomiak – Lech Poznań zapowiedź (wtorek, 20:30)

W tym tygodniu Sosnowiec gościł już pierwszoligowca i drużynę z Ekstraklasy zaczynającą się na „Lech”. Wówczas Puszcza Niepołomice odprawiła Lechię 3:1. Czy i tym razem stadion w Zagłębiu Dąbrowskim będzie szczęśliwy dla drużyny z I ligi? „Gospodarze” tak by chcieli. Zresztą Radomiak, mimo że wraca do ligi dopiero za dwa tygodnie, przygotowania dość mocno skupił w stronę Pucharu Polski. Z tego względu „na już” chcą mieć formę, a nie czekać do ostatniego weekendu lutego. Czy trafili z formą? Zobaczymy dopiero na boisku!

Lech rozpoczął rundę tak samo źle, jak skończył ubiegły rok. Co prawda nie przegrał, ale remisy z Górnikiem i Zagłębiem nikogo w Poznaniu nie cieszą. Sytuacja zdrowotna też nie jest idealna. Tyle że Dariusz Żuraw i spółka dobrze wiedzą, że Puchar Polski może okazać się przepustką do europejskich pucharów na przyszły sezon. W lidze jeszcze wiele kolejek, ale strata do podium to już dziewięć punktów. Dlatego tutaj nie powinno być odpuszczania ze strony Kolejorza, tylko pełna moc na to spotkanie.

Radomiak – Lech Poznań kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • Radomiak wygra, kurs: 6,00
  • Lech wygra, kurs: 1,55
  • Remis, kurs: 4,20

Radomiak – Lech Poznań typy

Faworytem będzie Lech, ale to nie oznacza, że Kolejorza zobaczymy w 1/4 finału. Przede wszystkim stawiamy na gola ze strony formalnego gospodarza tego spotkania. Jedni i drudzy powinni trafić do siatki. Poza tym w kościach czujemy, że mecz rozstrzygnie się w dogrywce!

Radomiak – Lech Poznań | Typ: Obie strzelą @ 1,90 TOTALbet

Radomiak – Lech Poznań | Typ: Remis @ 4,20 TOTALbet