Barnsley – Chelsea. Typy, kursy (11.02.2021)

11.02.2021

W drugim dzisiejszym spotkaniu 1/8 finału FA Cup Barnsley zmierzy się z Chelsea. Gospodarze po niespodziewanym wyeliminowaniu Norwich stoją przed jeszcze trudniejszym zadaniem, gdyż The Blues radzą sobie coraz lepiej i na pewno nie odpuszczą sobie meczu pucharowego.

Barnsley – Chelsea zapowiedź (czwartek, 21:00)

Gospodarze nie zachwycają w ostatnim czasie i powoli żegnają się z jakimikolwiek większymi celami na ten sezon. Zajmują oni bowiem dopiero 13. miejsce w Championship tracąc do miejsc barażowych aż 9 punktów. Przewaga nad strefą spadkową również jest dość pokaźna, co sprawia, że ekipa The Barn może w pełni skupić się na występie w krajowym pucharze. Poprzednia runda to konfrontacja z wyżej notowanym Norwich i zwycięstwo 1:0. Dzisiaj z pewnością będzie im jeszcze trudniej, gdyż naprzeciwko stanie coraz lepiej radząca sobie Chelsea.

The Blues od czasu przejęcia drużyny przez Thomasa Tuchela grają zdecydowanie lepiej i powoli możemy się dopatrzeć zmian w stylu gry zespołu. Chelsea długo utrzymuje się przy piłce i skupia na ataku pozycyjnym. Zmiana formacji również podziałała na plus, a kluczowe role odgrywają piłkarze, którzy niezbyt często otrzymywali swoje szanse u Franka Lamparda. Mowa tutaj o Jorghinho, Kovaciciu czy Hudsonie-Odoi. Tuchel zapowiedział w dzisiejszym meczu rotacje, jednak na pewno nie będzie mowy o odpuszczaniu.

Barnsley – Chelsea kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz wyglądają następująco:

– zwycięstwo Barnsley, kurs: 12.16

– remis, kurs: 6.20

– zwycięstwo Chelsea, kurs: 1.24

Barnsley – Chelsea nasze typy

Goście są zdecydowanymi faworytami i powinni uporać się z rywalem. Typujemy over bramkowy, gdyż jakościowo oba zespoły dzieli przepaść. Spróbujemy też trafić strzelca bramki, a nasz wybór padł na Tammy’ego Abrahama, który powinien dzisiaj zagrać od pierwszej minuty.

Barnsley – Chelsea | Typ: Powyżej 3,5 gola @2.31 BETFAN

Barnsley – Chelsea | Typ: Abraham strzeli gola @2.00 BETFAN