Śląsk Wrocław – Wisła Kraków. Typy, kursy (12.02.2021)

12.02.2021

Śląsk Wrocław w piątkowym meczu PKO BP Ekstraklasy zmierzy się u siebie z Wisłą Kraków. Czy gospodarze się przełamią po nieudanym początku roku?

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków zapowiedź

Podopieczni Vitezslava Lavicki niemrawo rozpoczęli nowy rok. Zespół najpierw zremisował na wyjeździe ze Stalą 0:0, a następnie przegrał w Gliwicach z Piastem 0:2. Mimo jednego punktu i braku zdobytych goli w styczniu, wrocławianie utrzymują się jednak na czwartym miejscu, gromadząc 24 punkty.

Tymczasem “Biała Gwiazda” po pechowej porażce z Piastem 3:4, zdobyła pierwsze trzy punkty w 2021 roku. Zespół pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 2:0 po golach Macieja Sadloka i Felicio Brown Forbesa. Dzięki temu Wiślacy wskoczyli na 12 miejsce w lidze, z 17 punktami na koncie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni Wisła pokonała Śląsk w rundzie wiosennej sezonu 201/2029. Od tamtej pory wrocławianie wygrali trzy razy, a raz spotkanie zakończyło się remisem. Czy pod wodzą Petera Hyballi zespół się przełamie?

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków kursy

Zdaniem bukmacherów, Wiślacy są faworytami tego spotkania. Kurs na ich zwycięstwo oceniono na kurs 2.42, natomiast ich rywali na 3.05. Z kolei szanse na remis wynoszą 3.35.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków typy

Ostatnie mecze wskazują na to, że gospodarze mogą mieć problem ze zdobyciem bramki przed przerwą. Obie drużyny ostatnio jednak kładły nacisk na rzuty rożne i można się ich spodziewać licznie z obu stron.

Śląsk – Wisła | Typ: Śląsk nie strzeli w pierwszej połowie @1.69 Totolotek

Śląsk – Wisła | Typ: Powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.85 Totolotek

Fot. YouTube/Śląsk Wrocław