Stuttgart – Hertha BSC. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021

Po dotkliwej porażce z Bayerem, piłkarze Stuttgartu spróbują zrekompensować się kibicom. Jest ku temu dobra okazja, gdyż Hertha spisuje się ostatnio mocno poniżej oczekiwań.

Stuttgart – Hertha BSC zapowiedź (sobota, 15:30)

Stuttgart miał w tym sezonie kilka dobrych momentów. Wydaje się jednak, że zespół wrócił do okupowania środka tabeli. W ostatnich pięciu spotkaniach Stuttgart zdobył zaledwie cztery punkty, notując trzy porażki. Dwie z nich były wyjątkowo dotkliwe. Pierwsza miała miejsce w Bielefeld, gdzie Arminia wygrała 3:0.

Druga z kolei wydarzyła się w Leverkusen. Bayer wygrał ze Stuttgartem aż 5:2. Sympatyków zespołu może pocieszać nieco fakt, iż najbliższy rywal Stuttgartu spisuje się ostatnio jeszcze gorzej. Hertha nie zanotowała bowiem zwycięstwa od sześciu ligowych spotkań, doznając aż pięć porażek.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Wpływa to naturalnie na pozycję zespołu w tabeli. Klub z Berlina zajmuje aktualnie piętnastą lokatę i ma tyle samo punktów co szesnasta Arminia.

Stuttgart – Hertha BSC kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Stuttgart. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.2. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.65. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.25.

Stuttgart – Hertha BSC typy

Stuttgart spisuje się ostatnio poniżej oczekiwań. Mimo wszystko w rywalizacji z Herthą ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo niż rywal. Typujemy wygraną gospodarzy, zakładając jednak, że goście strzelą gola.

Stuttgart – Hertha BSC | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.67 @ LV BET

Stuttgart – Hertha BSC | Typ: Stuttgart wygra i obie drużyny strzelą gola 2.95 @ LV BET