Union Berlin – Schalke. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021

W ostatnim sobotnim spotkaniu Bundesligi, Union Berlin zmierzy się na własnym obiekcie z Schalke. Czy ekipie z Gelsenkirchen w końcu uda się zanotować drugie zwycięstwo w lidze? 

Union Berlin – Schalke zapowiedź (sobota, 18:30)

Sympatycy Unionu Berlin mogą być rozczarowani ostatnimi wynikami ulubionego zespołu. Klub ze stolicy Niemiec nie wygrał żadnego z czterech spotkań, notując przy tym trzy porażki. Mimo kiepskich rezultat, Union nadal zajmuje wysoką, dziewiątą pozycję w lidze ze stratą trzech punktów do szóstej Borussii Dortmund.

Zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja Schalke. Nadal zespół z Gelsenkirchen jest w bardzo nieciekawej pozycji. Piłkarze Schalke zgromadzili do tej pory zaledwie osiem punktów i tracą dziewięć oczek do bezpiecznej lokaty. Wydaje się zatem, iż szanse na utrzymanie w Bundeslidze są jedynie marginalne.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Union Berlin rywalizował z Schalke 18 października. Mecz zakończył się remisem obu ekip 1:1.

Union Berlin – Schalke kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Union Berlin. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.75. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.8. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.1.

Union Berlin – Schalke typy

Choć Union w ostatnim czasie nie zachwycał, to mimo wszystko klub z Berlina powinien poradzić sobie z Schalke. Typujemy zwycięstwo gospodarzy.

Union Berlin – Schalke | Typ: Union wygra mecz 1.75 @ LV BET

Union Berlin – Schalke | Typ: Union wygra i powyżej 1.5 bramki 2.1 @ LV BET