Torino – Genoa. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021

Pierwszym sobotnim starciem na włoskich boiskach w Serie A będzie pojedynek Torino z Genoą. Obie drużyny do niedawna znajdowały się jeszcze w strefie spadkowej, ale od pewnego czasu zaczęły radzić sobie znacznie lepiej i notują serie meczów bez porażki.

Torino – Genoa zapowiedź (sobota, 15:00)

Dla Torino ostatnie dziewięć ligowych kolejek to aż siedem podziałów punktów. Ekipa Byków potrafiła pokonać tylko Parmę, ale aż dziesięć zdobytych oczek na pewno jest dla nich przyzwoitym rezultatem. Aspiracje Torino są z pewnością znacznie wyższe, jednak w tym sezonie ich walka ograniczy się raczej do pozostania w Serie A. We wspomnianym wcześniej okresie dziewięciu ostatnich kolejek polegli oni tylko z Milanem, co na pewno wstydu nie przynosi. Przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie jeden punkt, co oznacza, że turyńczycy muszą dalej punktować.

Dzisiaj sytuacja dla Torino nie będzie idealna, gdyż naprzeciw nich stanie bardzo dobrze spisująca się ostatnio drużyna Genoi. Rossoblu w pięciu ostatnich kolejkach zapisali na swoim koncie aż trzynaście punktów, co jest znakomitym rezultatem, drugim najlepszym w Serie A. Genoa straciła przy tym zaledwie jedną bramkę, co pokazuje poprawę w defensywie tej ekipy. Goście oddalili się od strefy spadkowej na dystans dziewięciu punktów, co oznacza, że raczej nie muszą oni obawiać się walki o utrzymanie.

Torino – Genoa kursy bukmacherskie

Kursy w BETFAN na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Torino, kurs: 2.15

– remis, kurs: 3.25

– zwycięstwo Genoi, kurs: 3.45

Torino – Genoa nasze typy

Kursy bukmacherskie w roli faworyta stawiają ekipę gospodarzy. Biorąc pod uwagę znaczną poprawę w defensywie Genoi możemy spodziewać się zaciętego boju i być może kolejnego remisu. Nie przewidujemy przy tym dużej liczby bramek.

Torino – Genoa | Typ: Remis @3.25 BETFAN

Torino – Genoa | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.77 BETFAN