Olympique Lyon – Montpellier HSC. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021

Olympique Lyon w sobotni wieczór zagra u siebie z Montpellier. Czy gospodarze zrobią kolejny krok w walce o mistrzostwo i wywalczą trzy punkty?

Olympique Lyon – Montpellier HSC zapowiedź

Gospodarze po 24. kolejce mogą sobie ostrzyć zęby na walkę o mistrzostwo Francji. L’OL znajduje się obecnie na drugim miejscu w Ligue 1, tracąc dwa punkty do pierwszego Lille. W dobrej formie wciąż znajduje się Memphis Depay, który ma na koncie 13 goli i sześć asyst w tych rozgrywkach.

Tymczasem drużyna gości radzi sobie przyzwoicie, choć bez rewelacji. Aktualnie Montpellier okupuje 11. pozycję w lidze, gromadząc 32 punkty. Ostatnio zespół przerwał serię meczów bez zwycięstwa, pokonując 4:2 Dijon. Poza tym, w ciągu tygodnia drużyna wygrała 2:0 ze Starsbourgiem w Pucharze Francji.

Oba poprzednie starcia zespołów kończyły się triumfami Montpellier. Należy jednak dodać, że w obu pojedynkach zespół był gospodarzem, natomiast w Lyonie nie wygrał od sześciu lat. Czy gospodarze teraz również okażą się lepsi?

Olympique Lyon – Montpellier HSC kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy. Kurs na triumf zespołu z Lyonu wynosi 1.38, a ich rywali 7.60. Z kolei szanse na remis oceniono na 5.15.

Olympique Lyon – Montpellier HSC typy

Lyon – Montpellier | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.47 STS

Lyon – Montpellier | Typ: Memphis Depay strzeli @1.85 STS