Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021

Raków Częstochowa w sobotni wieczór podejmie w Bełchatowie Lechię Gdańsk. Który z zespołów okaże się lepszy w tym pojedynku?

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk zapowiedź

Rewelacja rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy nie najlepiej rozpoczęła rok. Zespół Marka Papszuna najpierw przegrał 0:1 z Pogonią, a następnie 0:2 z Legią. Tym samym drużyna spadła na trzecie miejsce w lidze, z 28 punktami na koncie. W Pucharze Polski częstochowianie jednak ostatnio wygrali 4:2 z Górnikiem Zabrze.

Tymczasem Lechiści po wznowieniu rozgrywek wciąż nie zachwycają. Podopieczni Piotra Stokowca najpierw przegrali 0:2 z Jagiellonią, a następnie zremisowali 1:1 z Wartą. Co więcej, w tym tygodniu gdańszczanie pożegnali się z Pucharem Polski, ulegając Puszczy Niepołomice 1:3. W tej chwili zespół znajduje się na dziewiątym miejscu w ekstraklasie, gromadząc 20 punktów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatnie trzy starcia zespołów kończyły się triumfami częstochowian. Czy tym razem Raków ponownie wygra, przerywając nieudaną serię w lidze od początku roku?

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku trzy punkty podopiecznych Marka Papszuna. Ich zdaniem kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.83, a gości 4.81. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.50.

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk typy

Mimo słabszej postawy w lidze, to właśnie gospodarze wydają się być lepsi w tym starciu. Tymczasem faworytem do zdobycia gola dla gospodarzy jest Ivi, który zanotował dobry występ w Pucharze Polski.

Raków – Lechia | Typ: Raków wygra @1.83 Totolotek

Raków – Lechia | Typ: Ivi strzeli gola @2.40 Totolotek