Napoli – Juventus. Typy, kursy (13.02.2021)
13.02.2021

W sobotnie popołudnie zobaczyć będziemy mogli hit włoskiej Serie A, gdyż naprzeciw siebie staną ekipy Napoli i Juventusu. Dla obu drużyn wynik tej konfrontacji będzie bardzo istotny w kontekście szans walki o czołowe lokaty. Mecz jest też ważny z uwagi na niepewną przyszłość Gennaro Gattuso w roli szkoleniowca drużyny z Neapolu.

Napoli – Juventus zapowiedź (sobota, 18:00)

Dla Napoli ostatni miesiąc nie był zbyt udany. Siedem ostatnich starć we wszystkich rozgrywkach to zaledwie dwa zwycięstwa przy aż czterech porażkach. Przegrany finał Superpucharu Włoch, odpadnięcie z Pucharu Włoch oraz zaledwie trzy punkty w trzech spotkaniach Serie A spowodowały, że zarząd ekipy z Neapolu zaczął oczekiwać natychmiastowej poprawy gry drużyny. Póki co walka o czołową czwórkę i zapewnienie sobie gry w kolejnej edycji Ligi Mistrzów jest jak najbardziej realne, jednak Napoli musi ponownie regularnie punktować.

O ile Napoli wpadło w dołek formy, tak Juventus zdecydowanie poprawił swoją dyspozycję, co przełożyło się na wyniki. Ostatnie siedem starć to aż sześć kolejnych zwycięstw z rzędu i jeden remis, który i tak dał Starej Damie awans do finału Pucharu Włoch. Zwycięstwo we wspomnianym wcześniej Superpucharze na pewno wpłynął także motywująco na piłkarzy Andrei Pirlo. Przy nielicznych potknięciach Milanu i Interu Juventus jest zmuszony do kolejnych zwycięstw i dzisiaj z całą pewnością zagra o pełną pulę.

Napoli – Juventus kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Napoli, kurs: 3.45

– remis, kurs: 3.40

– zwycięstwo Juventusu, kurs: 2.13

Napoli – Juventus nasze typy

Juventus podejdzie do tej potyczki w roli faworyta, a biorąc pod uwagę fakt, że remis raczej nie zadowoli żadnej z ekip, to możemy spodziewać się otwartego widowiska. Ostatnie dwa pojedynki bezpośrednie nie obfitowały jednak w gole, ale tutaj liczyć będziemy na zmianę tej tendencji.

Napoli – Juventus | Typ: Powyżej 2,5 gola @1.84 BETFAN

Napoli – Juventus | Typ: Ronaldo strzeli gola @2.00 BETFAN

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO