Warta Poznań – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (15.02.2021)

15.02.2021

Warta Poznań w poniedziałkowym meczu zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Czy “Zieloni” wykorzystają trudniejszy czas “Miedziowych”?

Warta Poznań – Zagłębie Lubin zapowiedź

Warciarze dość dobrze rozpoczęli rok w rozgrywkach ekstraklasy. Zespół najpierw pokonał u siebie 1:0 Cracovię, a następnie zremisował 1:1 z Lechią Gdańsk. Co prawda w tygodniu drużyna odpadła z Pucharu Polski po porażce z “Pasami”, aczkolwiek poprzednie ligowe starcia zespołu są dobrymi prognostykami. Podopieczni Piotra Tworka aktualnie znajdują się na 14. miejscu w lidze, gromadząc 17 punktów.

Tymczasem “Miedziowi” nie mogą uznać ostatnich tygodni za udane. Zespół najpierw przegrał 0:2 z Wisłą Płock, a następnie zremisował 0:0 z Lechem. Poza tym lubinianie ostatnio zanotowali wstydliwą porażkę w Pucharze Polski, przegrywająć po rzutach karnych z drugoligową Chojniczanką.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się zwycięstwem “Miedziowych” po golu Damjana Bohara w końcówce. Czy w Grodzisku podopieczni Martina Seveli przełamią złą passę?

Warta Poznań – Zagłębie Lubin kursy

Zdaniem bukmacherów szanse w tym spotkaniu wydają się wyrównane. Nieco wyżej stoją jednak akcję “Miedziowych”, których kurs na zwycięstwo ustalono na 2.60. Z kolei szanse na triumf Warty ustalono na kurs 2.85, a remis na 3.15.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin typy

“Miedziowi” po raz ostatni zdobyli bramkę w pierwszej połowie jeszcze na początku grudnia, w spotkaniu z Piastem. Dlatego można się spodziewać, że i tym razem nie znajdą drogi do bramki przed przerwą. Należy też zwrócić uwagę, że obie drużyny nie błyszczą skutecznością i nie powinniśmy tutaj oczekiwać kanonady.

Warta – Zagłębie | Typ: Zagłębie nie strzeli w pierwszej połowie @1.62 STS

Warta – Zagłębie | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.70 STS

typy dnia
kurs 1.85
Girona - Granada
Każda drużyna powyżej 2.5 rzutów rożnych w meczu
TAK
kurs 1.77
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie strzelą gola
TAK
kurs 2.91
Real Madryt - Betis Sewilla
Podwójna szansa Betis
X2