Wisła Kraków – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (19.02.2021)

19.02.2021

Wisła Kraków to zespół z którym w tym roku nie można się nudzić. Czy ten nieprzewidywalny futbol zaskoczy również lidera Ekstraklasy, Pogoń Szczecin?

Wisła Kraków – Pogoń Szczecin zapowiedź

Trzy mecze i trzy zupełnie różne wyniki. Porażka w dramatycznych okolicznościach z Piastem Gliwice 3:4, mimo prowadzenia 3:0. Później pewna wygrana z Jagiellonią Białystok 2:0, zaś ostatnio pechowy remis ze Śląskiem Wrocław. „Biała Gwiazda” chce grać ofensywnie i z polotem, choć nie zawsze przynosi to efekty w postaci dobrych wyników.

Pogoń zaś stawia na piłkę konkretną. 2021 rok zaczęła od skromnych, ale pewnych zwycięstw po 1:0 z Rakowem Częstochowa i Cracovią. W poprzedni weekend tylko zremisowała z Piastem, będąc jednak zespołem zdecydowanie lepszym.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednich meczach krakowian ze szczecinianami nie brakowało emocji. Lepszy bilans ma jednak Pogoń, która zwyciężała trzykrotnie, raz zremisowała i raz przegrała.

Wisła Kraków – Pogoń Szczecin typy

Ciekawostką jest, że Totolotek tyle samo płaci za zwycięstwa obu ekip (po 2,75). Najbardziej można obłowić się stawiając na remis (3,20).

Wisła Kraków – Pogoń Szczecin nasze typy

W Krakowie szykuje się zatem niezwykle interesujące i zacięte spotkanie. My jednak więcej szans na triumf dajemy „Portowcom”, którzy pod wodzą Kosty Runjaicia grają jednak piłkę zdecydowanie bardziej ułożoną i uporządkowaną, aniżeli rywale.

Wisła – Pogoń | Typ: powyżej 2,5 gola @2,03 Totolotek

Wisła – Pogoń | Typ: obie drużyny strzelą @1,80 Totolotek