Górnik Zabrze – Legia Warszawa. Typy, kursy (27.02.2021)

27.02.2021

Górnik Zabrze ma przed sobą trudne zadanie – zagra na własnym stadionie z Legią. Czy lider ekstraklasy straci punkty w starciu z zespołem Marcina Brosza?

Górnik Zabrze – Legia Warszawa zapowiedź

Podopieczni Marcina Brosza od początku roku grają w kratkę. Zabrzanie wygrali z Cracovią i Stalą, aczkolwiek przegrali z Podbeskidziem i ostatnio z Lechią. Mimo przeciętnej formy, zespół aktualnie zajmuje czwarte miejsce w ekstraklasie, gromadząc 27 punktów.

Tymczasem goście w minionej kolejce wskoczyli na fotel lidera. Podopieczni Czesława Michniewicza wysoko pokonali Wisłę Płock (5:2) między innymi dzięki dobrej postawie Filipa Mladenovicia, Bartosza Kapustki i Luquinhasa. Obecnie Legioniści mają na koncie 36 punktów – o jeden więcej niż druga Pogoń.

Stołeczna drużyna ostatnio nie ma szczęścia do zabrzan. Poprzednie dwa mecze kończyły się triumfami Górnika, w dodatku dość okazałymi (2:0, 3:1). Czy również tym razem zespół Marcina Brosza zdobędzie trzy punkty?

Górnik Zabrze – Legia Warszawa kursy

Zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia są Legioniści. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.00, natomiast ich rywali 3.85. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.45.

Górnik Zabrze – Legia Warszawa typy

Mimo że goście są faworytami, gospodarze mogą znaleźć drogę do bramki. W ostatnich starciach z Legionistami trochę szczęścia miał Jesus Jimenez. Może i tym razem Hiszpan wpłynie na wynik spotkania?

Górnik – Legia | Typ: Obie drużyny strzelą @1.80 STS

Górnik – Legia | Typ: Jesus Jimenez strzeli @3.00 STS