Arminia Bielefeld – RB Lipsk. Typy, kursy (19.03.2021)

19.03.2021

Przed nami bardzo ciekawe spotkanie w Bundeslidze pomiędzy Arminią Bielefeld oraz RB Lipsk. Gospodarz już kilkukrotnie pokazali w tym sezonie, że mimo wszystko nie są łatwym rywalem. 

Arminia Bielefeld – RB Lipsk zapowiedź (piątek, 20:30)

Arminia pokonała w ostatniej kolejce Bayer Leverkusen wynikiem 2:1, dzięki czemu zespół przerwał serię aż 7 ligowych spotkań bez wygranej. Piłkarze z Bielefeld podczas tej niefortunnej serii zanotowali aż 5 porażek ora 2 remisy, tracąc przy tym aż 19 goli. Arminia cały czas dzielnie walczy o utrzymanie, komplet punktów w ostatniej kolejce pozwolił jej wyprzedzić Herthę Berlin i wydostać się ze strefy spadkowej. Jednakże przewaga nad ekipą z Berlina wynosi zaledwie punkt, jeszcze wiele może ulec zmianie.

RB Lipsk w ostatnich dniach pożegnało się już z Ligą Mistrzów, ekipa z Lipska uległa w dwumeczu Liverpoolowi wynikiem 0:4. W lidze natomiast ekipa koncernu Red Bulla zremisowała w ostatniej kolejce z Eintrachtem (1:1). Piłkarze RB tym samym przerwali swoją serię 4 kolejnych wygranych w lidze. Ekipa Nagelsmanna zajmuje 2. Miejsce w tabeli i traci zaledwie 4 punkt do liderującego stawce Bayernu. To, że zespół walczy cały czas o mistrzostwo Niemiec jest czymś wręcz niesamowitym, jeżeli weźmie się pod uwagę, że żaden zawodnik Lipska nie zdobył nawet 10 ligowych goli.

Arminia Bielefeld – RB Lipsk kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Arminii – 8.80; remis – 5.10; zwycięstwo RB Lipsk – 1.33.

Arminia Bielefeld – RB Lipsk nasze typy

Stawiamy w tym meczu na wygraną RB Lipsk oraz na to, że goście wykonają więcej rzutów rożnych. Do tego typujemy, że piłkarze Nagelsmanna strzelą gola w obu połowach.

Arminia Bielefeld – RB Lispk |typ: RB Lipsk wygra i wykona więcej rożnych @1.60 [zakłady specjalne] BETFAN

Arminia Bielefeld – RB Lipsk |typ: RB Lipsk strzeli w obu połowach @1.98 BETFAN