GKS Bełchatów – Odra Opole. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

GKS Bełchatów w sobotnie popołudnie zmierzy się na własnym stadionie z Odrą Opole. Czy gospodarze po tym spotkaniu odskoczą od strefy spadkowej?

GKS Bełchatów – Odra Opole zapowiedź

Drużyna gospodarzy mimo różnych problemów organizacyjnych, stara się utrzymać w drugiej klasie rozgrywkowej. Bełchatowianie są jednak blisko strefy spadkowej – znajdują się na 17. miejscu, z 15 punktami – o dwa więcej niż ostatnie Zagłębie Sosnowiec. W tym roku zespół wywalczył jednak tylko punkt – w ostatniej kolejce z GKS-em Tychy. Może przeciwko Odrze wicemistrz Polski z 2007 roku postara się o powiększenie dorobku?

Tymczasem opolanie obecnie zajmują dziewiąte miejsce w lidze, gromadząc 30 punktów. W ostatnim czasie zespół spisuje się nie najgorzej – zdobył pięć punktów w trzech meczach. Może jeszcze drużyna zbliży się do miejsc barażowych? W tej chwili traci do tej strefy tylko cztery punkty, więc nic nie jest niemożliwe.

Poprzednie dwa mecze zakończyły się zwycięstwami Odry. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że opolanie nie wygrali w Bełchatowie od… 20 lat. Czy tym razem się przełamią?

GKS Bełchatów – Odra Opole kursy

Minimalnie większe szanse na zwycięstwo bukmacherzy dają drużynie gospodarzy. Kurs na trzy punkty bełchatowian wynosi 2.65, a ich rywali 2.80. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.15.

GKS Bełchatów – Odra Opole typy

Forma gospodarzy w tym roku spisuje się słabo, co mogą wykorzystać goście. Opolanie jednak częściej zdobywają bramki po przerwie, dlatego gospodarze w pierwszej części mogą zachować czyste konto.

Bełchatów – Odra | Typ: Odra wygra lub remis @1.49 STS

Bełchatów – Odra | Typ: Bełchatów zachowa czyste konto w pierwszej połowie @1.52 STS