Czechy – Belgia. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

W kontekście sobotnich spotkań eliminacyjnych do mistrzostw świata, bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja Czechów z Belgami. Obie kadry wygrały swoje pierwsze mecze.

Czechy – Belgia zapowiedź (sobota, 20:45)

Reprezentacja Czech nie miała żadnych problemów z pokonaniem Estonii. Nasi południowi sąsiedzi wygrali starcie aż 6:2. Świetne spotkanie zanotował pomocnik West Hamu – Tomas Soucek, który ustrzelił w tym meczu hat-tricka. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się także Patrik Schik, który zaliczył 2 asysty i 1 bramkę.

Kolejny rywal Czechów jest o wiele bardziej wymagający. Belgowie to oczywiście niekwestionowany faworyt do wygrania grupy E. W pierwszym meczu reprezentacja Belgii bez większych problemów wygrała z Walią 3:1. Z dobrej strony zaprezentował się Thorgan Hazard, który zaliczył gola i asystę.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz reprezentacja Czech mierzyła się z Belgią w czerwcu 2017 roku. Mecz towarzyski zakończył się wygraną „Czerwonych Diabłów” 2:1. Bramki dla Belgii strzelili Batshuayi oraz Fellaini, natomiast trafienie dla Czechów zanotował Krmencik.

Czechy – Belgia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Belgia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.8. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.75. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.65.

Czechy – Belgia typy

Choć reprezentacja Czech zaprezentowała się w pierwszym eliminacyjnym meczu z bardzo dobrej strony, to mimo wszystko najbliższy mecz powinien paść łupem Belgów.

Czechy – Belgia | Typ: Belgia wygra mecz 1.8 @ LV BET 

Czechy – Belgia | Typ: Belgia wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 2.1 @ LV BET