Czarnogóra – Gibraltar. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

Pierwszym sobotnim meczem eliminacji do Mistrzostw Świata będzie pojedynek Czarnogóry z Gibraltarem. Gospodarze spróbują dopisać na swoje konto kolejny komplet punktów i powalczyć o fotel lidera w grupie G.

Czarnogóra – Gibraltar zapowiedź (sobota, 15:00)

Czarnogórcy po bardzo wymagającym spotkaniu ostatecznie uporali się z reprezentacją Łotwy i wygrali 2:1, pomimo tego, że stracili bramkę jako pierwsi. Odwrócenie losów meczów może bardzo pozytywnie podziałać na morale całej ekipy, zwłaszcza że zwycięstwa z grupowymi outsiderami są konieczne, jeśli drużyna Czarnogóry myśli o walce o czołowe lokaty. Ich postawa w ostatnim czasie była naprawdę solidna i z optymizmem mogą oni podchodzić do kolejnych starć.

Jeśli chodzi natomiast o Gibraltar, to zgodnie z planem ponieśli oni dość gładką porażkę z Norwegią. Pomimo ogromnej przewagi i dominacji Skandynawów gospodarze bardzo długo bronili się przed naporami rywali i utrzymywali bezbramkowy remis. Dwie stracone bramki w końcówce pierwszej połowy w zasadzie przesądziły o końcowym rezultacie, jednak w przypadku Gibraltaru możemy mówić o zaledwie trzybramkowej różnicy. W pojedynku z Czarnogórą ponownie będą skazywani na porażkę i trudno oczekiwać po nich jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

Czarnogóra – Gibraltar kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Czarnogóry, kurs: 1.07

– remis, kurs: 13.00

– zwycięstwo Gibraltaru, kurs 35.09

Czarnogóra – Gibraltar nasze typy

Bukmacherzy nie dają jakichkolwiek szans na zwycięstwo gości i trudno jest się temu dziwić. Komplet punktów dla Czarnogóry wydaje się być formalnością i niewiadomą pozostają tylko rozmiary tego zwycięstwa. Nie spodziewamy się jednak ogromnej liczby bramek.

Czarnogóra – Gibraltar | Typ: Poniżej 3,5 gola @1.65 BETFAN

Czarnogóra – Gibraltar | Typ: Powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @3.65 BETFAN